serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  22.02.2020

Brytyjski sąd zdecydował o ekstradycji Czesława K., mężczyzny podejrzanego o zamordowanie własnej żony, której ciało...

Alarm! 

22.02.2020

Brytyjski sąd zdecydował o ekstradycji Czesława K., mężczyzny podejrzanego o zamordowanie własnej żony, której ciało... ROZWIŃ

Brytyjski sąd zdecydował o ekstradycji Czesława K., mężczyzny podejrzanego o zamordowanie własnej żony, której ciało wyłowiono rok temu z rzeki pod Tarnowem. O sprawie wielokrotnie informowaliśmy w „Alarmie!”.

Wracamy też do kolejnej okrutnej zbrodni, do której doszło latem zeszłego roku. W świetochłowickim zakładzie samochodowym brutalnie zamordowano 35-latka, którzy przyjechał tam sprzedać samochód. Zatrzymano trzy osoby, lecz dwie z nich niedawno zwolniono. Oburzenia takim obrotem sprawy nie kryje ojciec zamordowanego.

Przypominamy również sprawę dwójki młodych ludzi koczujących w lasku na jednym z wrocławskich osiedli. Po emisji programu matka 23-latki zaapelowała do niej, aby wróciła do domu.

Czy pamiętacie historię 5-miesięcznej Julki, w której serduszku wyrósł 5-centymetrowy guz? Wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad 2 miliony złotych na kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu dziewczynka pomyślnie przeszła zabieg w Bostonie. W jakiej formie jest Julka i jej rodzice?

Szczęśliwy finał znalazła też sprawa rolnika spod Serocka, któremu aktywiści pro zwierzęcy odebrali konia. Po programie pan Czesław dostał nową klacz o imieniu Donna. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy