Były skazaniec z Siemianowic Śląskich stworzył ranczo. Choć wygląda ono jak nieco uporządkowane wysypisko śmieci,...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  21.05.2022

Były skazaniec z Siemianowic Śląskich stworzył ranczo. Choć wygląda ono jak nieco uporządkowane wysypisko śmieci,...

Alarm! 

21.05.2022

Były skazaniec z Siemianowic Śląskich stworzył ranczo. Choć wygląda ono jak nieco uporządkowane wysypisko śmieci,... ROZWIŃ

Były skazaniec z Siemianowic Śląskich stworzył ranczo. Choć wygląda ono jak nieco uporządkowane wysypisko śmieci, to stało się lokalną atrakcją. Nad tym przedziwnym miejscem niedawno zawisły jednak czarne chmury. Bo obiekt powstał nielegalnie. Jaka przyszłość czeka ranczo i co dokładnie w nim się znajduje - opowiemy już za kilka dni.

Są zarzuty dla człowieka, który w swojej nieoznakowanej taksówce zaatakował młodą aktorkę. Imigrantowi z Tadżykistanu grozi więzienie. Sąd uznał jednak, że nadal może wozić pasażerów. I... pasażerki. Jak to możliwe?

Sąd nie był za to łaskawy dla fałszywej prawniczki, która niedawno usłyszała wyrok. Mimo odwołania - trafiła za kraty. Antybohaterka kilku materiałów „Alarmu!” dostała wyrok za podszywanie się pod absolwentkę prawa i oszukiwanie ludzi. Po informacji, że Katarzyna K. rozpoczęła odsiadywanie wyroku 2 lat więzienia, wiele osób odetchnęło z ulgą. W tym były mąż fałszywej prawniczki. Opowiedział nam, jak kobieta miała próbować wykorzystać dziecko, aby nie trafić za kraty.

Kto z Państwa nie zna takiego obrazka: porzucony samochód stoi pośrodku ulicznego czy osiedlowego parkingu. Od miesięcy obrasta brudem. I nikt nie zamierza go zabrać. W „Alarmie!” pokazywaliśmy „wrakową” rzeczywistość Warszawy. Wracamy, aby sprawdzić, czy coś się zmieniło i opowiedzieć o gracie, który mógłby być zgłoszony do tytułu rekordzisty Polski.

10 dni temu mówiliśmy o samowoli wybudowanej częściowo na działce sąsiada. Mimo nakazu rozbiórki od lat budynek stoi i przyjmuje gości - bo to duży pensjonat w znanym kurorcie na Lubelszczyźnie. Zajęliśmy się tą sprawą i zwaśnione strony zaczęły w końcu ze sobą rozmawiać. Pojawiła się też pewna tajemnicza stara mapa, która może pomóc z rozwiązaniu sporu. ZWIŃ