serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  20.06.2020

Co łączy zaginięcie Iwony Wieczorek i sopocką Zatokę Sztuki? Dziewczyna zaginęła 10 lat temu, po...

Alarm! 

20.06.2020

Co łączy zaginięcie Iwony Wieczorek i sopocką Zatokę Sztuki? Dziewczyna zaginęła 10 lat temu, po... ROZWIŃ

Co łączy zaginięcie Iwony Wieczorek i sopocką Zatokę Sztuki? Dziewczyna zaginęła 10 lat temu, po opuszczeniu dyskoteki Dream Club. Ponoć Krystian W. ps. Krystek chwalił się, że inną nieposłuszną dziewczynę „załatwi jak Iwonę”. Czy mogło się zdarzyć, że Iwona Wieczorek została wywieziona za granicę? Jej matka uważa, że to nieprawdopodobne.

Po śmierci męża 34-latka z Zabrza znalazła nową miłość i wprowadziła się do partnera. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w mieszkaniu zostawiła swoje dzieci. Przez ponad miesiąc 12-latka i jej 9-letni brat byli be opieki i jedzenia. Wracamy do tej sprawy, w której pokazaliśmy agresję matki wobec dzieci i bezczynność opieki społecznej.

Wracamy też do sprawy 4-letniej Ojciec – belg z pochodzenia marokańskiego, chce wywieźć Inez z Polski. Jej mama umarła dzień po tym, jak sąd w Belgii odebrał jej prawa rodzicielskie do córki. Teraz dziewczynkę wychowuje babcia. Pomoc w uzyskaniu praw rodzicielskich zaoferowało Ministerstwo Sprawiedliwości.

W programie także o sprawie z Gdańska, gdzie tereny po dawnym klubie sportowym Gedania wykupił deweloper. Budynki były pod opieką konserwatora, ale zostały podpalone. Śledztwo w tej sprawie trwa. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy