serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  17.10.2020

Zaczynamy od cudownego uzdrowienia chłopca, ale niestety tylko na papierze. 14-letni Maciej z Rzeszowa ma...

Alarm! 

17.10.2020

Zaczynamy od cudownego uzdrowienia chłopca, ale niestety tylko na papierze. 14-letni Maciej z Rzeszowa ma... ROZWIŃ

Zaczynamy od cudownego uzdrowienia chłopca, ale niestety tylko na papierze. 14-letni Maciej z Rzeszowa ma wadę systemu nerwowego. Jego niepełnosprawność sprawia, że mama Maćka musi czuwać nad nim całą dobę. Tymczasem powiatowy lekarz- orzecznik, nawet nie widząc nastolatka, uznał, że nie potrzebuje już stałej opieki mamy. I tak przepadł zasiłek pielęgnacyjny. Wiele wskazuje na to, że właśnie o to chodziło.

To była walka o prawo do bycia rodziną. Na szczęście, jak się Państwo za chwilę przekonają, walka wygrana. Przypomnijmy: matce piętnaściorga dzieci z okolic Radomska sąd chciał zabrać jedenaścioro z nich. W pomoc włączyli się i Rzecznik Praw Dziecka i wiceminister sprawiedliwości. Najpierw fragment reportażu z marca tego roku.

W kraju pandemiczne obostrzenia, a w Ciechocinku zabawa na całego. A co tam czerwona strefa w stolicy polskich uzdrowisk - pensjonariusze tańczą na całego i niczym się nie przejmują. Życie towarzyskie kwitnie, czego świadkiem kilka dni temu była nasza reporterka. A obecność ekipy Alarmu sprawiła, że zrobiło się nieco nerwowo...

Na naszym Twitterze i Facebooku zawrzało. No, mocne były te Państwa komentarze. Dziesięć dni temu w Alarmie! mówiliśmy o wyjątkowo sprytnej kobiecie, która zdobywała zaufanie klientów chcących kupić materiały budowlane. Zdobywała zaufanie, wyciągała pieniądze, a później... znikała. Mimo to zgodziła się z nami porozmawiać i skonfrontować telefonicznie z oszukanymi osobami. Dla wymiaru sprawiedliwości była nieosiągalna, ale zmieniło się to po emisji naszego reportażu.

Kilka dni temu pokazaliśmy reportaż o skandalicznych praktykach kierowców tirów. Wyprzedzając się nawzajem przez kilka minut - utrudniają normalną jazdę samochodów osobowych. Reakcje widzów. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy