serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  16.01.2021

Problemy przy reorganizacji w pogotowiu ratunkowym w Warszawie. Z powodu pandemii to jedna z najważniejszych...

Alarm! 

16.01.2021

Problemy przy reorganizacji w pogotowiu ratunkowym w Warszawie. Z powodu pandemii to jedna z najważniejszych... ROZWIŃ

Problemy przy reorganizacji w pogotowiu ratunkowym w Warszawie. Z powodu pandemii to jedna z najważniejszych w tej chwili instytucji. Nie tylko w stolicy, ale w całym w kraju. Dlatego zaczęliśmy interesować się tą sprawą i sprawdziliśmy sytuację w różnych miastach Mazowsza. Wniosków jest kilka, a jeden z nich dotyczy... zarobków i polityki.

Finał afery toaletowej tuż, tuż. Ale nie tej z posłem, który wszedł bez kolejki do męskiej ubikacji podczas konferencji w Krynicy, tylko tej z Podkarpacia. Inspektor budowlany zamontował kamerę w ustronnym miejscu i nagrywał kobiety.

Ogromnym echem odbił się nasz reportaż o mężczyźnie, któremu zabrano broń gazową, bo wystrzelił race w sylwestra. Tym samym wróciła dyskusja nad prawem do dostępu do broni.

Mieszkańcy z warszawskiego osiedla mają powody do radości. Nadal będą mogli kupować warzywa i owoce na straganie u pani Halinki. Urzędnicy chcieli jej zakazać handlowania, ale jest finał tej sprawy. Pani halinka może handlować.

Okolice Radomia, bo również tam, po naszej interwencji, ludzie odetchnęli z ulgą. Wystarczyło kilka miesięcy od emisji reportażu, a z pola koło ich domów praktycznie zniknęła sięgająca nieba góra opon. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy