serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  15.02.2020

Wracamy do głośnej sprawy zabójstwa Grażyny Kuliszewskiej. Postępowanie toczy się od ponad roku i nadal...

Alarm! 

15.02.2020

Wracamy do głośnej sprawy zabójstwa Grażyny Kuliszewskiej. Postępowanie toczy się od ponad roku i nadal... ROZWIŃ

Wracamy do głośnej sprawy zabójstwa Grażyny Kuliszewskiej. Postępowanie toczy się od ponad roku i nadal nie zostało wyjaśnione. Podejrzanym o zabójstwo kobiety jest jej mąż, Czesław K., który 22 lipca został zatrzymany w Londynie. Od tego momentu brytyjski sąd nie zdecydował o jego ekstradycji do Polski. Czy teraz będzie inaczej?

Kolejny raz ostrzegamy przed wilkami. Drapieżniki zachowują się coraz śmielej. Nie boją się ludzi i mogą zaatakować. Trwa spór między zwolennikami i przeciwnikami odstrzału wilków.

Po pół roku wraca sprawa polskiego króla norek, który tym razem planował stworzenie potężnej, przemysłowej hodowli kurczaków niedaleko Wrześni w Wielkopolsce. Mieszkańcy, już wcześniej narzekający na nieznośny smród z klatek z norkami, protestowali przeciwko temu przedsięwzięciu. Decyzję o przyszłości hodowli mieli podjąć radni samorządowi.

Wracamy też do sprawy sporu o grobowiec na cmentarzu w Dobrym Mieście na Warmii. Rodzice za zgodą zarządzających postawili pomnik tragicznie zmarłemu synowi, który oprotestowali właściciele sąsiedniej mogiły, twierdząc, że jest za blisko. Sprawa, w której zastanawiającą rolę pełnił były sędzia, dziś adwokat, znalazła sądowy finał. Państwo Sarniak muszą zdemontować część grobowca. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy