Bracia z Lubelszczyzny mieli całkiem spory magazyn, który był niewykorzystany. Wpadli więc na pomysł, że...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  13.08.2022

Bracia z Lubelszczyzny mieli całkiem spory magazyn, który był niewykorzystany. Wpadli więc na pomysł, że...

Alarm! 

13.08.2022

Bracia z Lubelszczyzny mieli całkiem spory magazyn, który był niewykorzystany. Wpadli więc na pomysł, że... ROZWIŃ

Bracia z Lubelszczyzny mieli całkiem spory magazyn, który był niewykorzystany. Wpadli więc na pomysł, że warto go wynająć i trochę na tym zarobić. Dziś po 4 latach od tej decyzji plują sobie w brodę, bo wpakowali się w wielkie kłopoty. Najemca pozostawił w hali niebotyczne ilości starych, cuchnących szmat i... zniknął. Cały reportaż o sięgającej nieba stercie szmat obejrzą Państwo już za kilka dni.

W mijającym tygodniu opowiedzieliśmy Państwu historię kilku osób skarżących się na chirurga plastycznego, który miał je oszpecić. Wracamy do tej sprawy, bo spotkała się ona z ostrą reakcją naszych widzów.

Fantastyczne warunki opieki zdrowotnej, lekarze specjaliści do wyboru, do koloru! Tak zachęcano emerytów do kupowania pakietów medycznych. Po naszym materiale rozpoczęło się śledztwo w sprawie szemranej firmy oferującej seniorom złote góry. Są też nowi poszkodowani. Łącznie to być może nawet kilkaset osób.

Teraz mroczna historia rodzinnego grobowca w Gnieźnie. Zniknęło z niego 5 trumien. Starsza kobieta opiekująca się miejscem pochówku dowiedziała się od zarządcy cmentarza, że winni są... bezdomni. Nieco później seniorka obejrzała nasz program, w którym mówiliśmy o innych dziwnych zdarzeniach w tym samym miejscu. I poprosiła nas o pomoc.

Teraz trochę Państwa postraszymy! Czas bowiem na „Alarm! na Lato” i materiał o legendach z Bieszczad. Zalew Soliński i zapora wodna kryją w sobie wiele tajemnic rozbudzających wyobraźnię. ZWIŃ