serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  06.06.2020

Wracamy do historii kobiety, która po zgłoszeniu molestowania w warszawskim ratuszu została zwolniona z pracy....

Alarm! 

06.06.2020

Wracamy do historii kobiety, która po zgłoszeniu molestowania w warszawskim ratuszu została zwolniona z pracy.... ROZWIŃ

Wracamy do historii kobiety, która po zgłoszeniu molestowania w warszawskim ratuszu została zwolniona z pracy. Dziś toczy walkę w sali sądowej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski obiecywał byłej urzędniczce spotkanie i rozmowę. Ale do tego nie doszło. My pytamy: dlaczego?

W programie też nowe tropy w poszukiwaniach Piotra Pietrzaka. Młody mężczyzna zawiózł córkę do przedszkola i rozpłynął się w powietrzu. Po emisji naszego pierwszego reportażu znaleźli się świadkowie z Płocka i Włocławka, którzy twierdzą, że widzieli człowieka łudząco przypominającego zaginionego.

Mówimy też o fali oburzenia, którą wywołał nasz niedawny reportaż o skandalicznie niskim wyroku dla 23-latka, który z zimną krwią parokrotnie przejechał psa, a jego konanie nagrał i opublikował w internecie. Sędzia Marek Zachariasz skazał zwyrodnialca na zaledwie 40 godzin prac społecznych miesięcznie przez dwa lata.

Wchodzi w życie kolejny etap odmrażania polskiej gospodarki, która ucierpiała z powodu epidemii koronawirusa. Większość firm jest już odblokowana. Otwarte są już kina, siłownie i kluby fitness, jak wygląda powrót do biznesowej rzeczywistości?

Na antenę Jedynki wchodzi nowa superprodukcja „Cena wolności”. Szczegóły hitu zdradzają reżyser i główni aktorzy. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy