serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  06.04.2019

Niedoszły zamachowiec dzięki nam trafił za kraty! W poprzednim tygodniu biliśmy na alarm, że mieszkaniec...

Alarm! 

06.04.2019

Niedoszły zamachowiec dzięki nam trafił za kraty! W poprzednim tygodniu biliśmy na alarm, że mieszkaniec... ROZWIŃ

Niedoszły zamachowiec dzięki nam trafił za kraty! W poprzednim tygodniu biliśmy na alarm, że mieszkaniec Częstochowy może wysadzić w powietrze budynek państwowego urzędu. Mężczyzna jest byłym saperem wojskowym, miał w domu wszystko czego potrzeba do skonstruowania bomby, a mimo to sędzia nie zastosował wobec niego aresztu. Zrobił to dopiero po naszym programie.

Wracamy też do sprawy dzieciobójców z Opolszczyzny. Przypomnijmy zamordowali czworo noworodków, a zwłoki ukryli w foliowych workach – w piecu i w ziemi. Jedyne żyjące dziecko tej pary potworów jest w pogotowiu opiekuńczym. Co stanie sie z 6-letnim chłopcem i dlaczego umarł jeden z bardzo ważnych świadków sprawy?

Arena zdrowia czy Arena oszustwa? Właściciel sieci mazowieckich przychodni rehabilitacyjnych Arena Zdrowia nie rozliczył się z pracownikami, a pacjenci zostali na lodzie. W połowie lutego obiecywał nam, że wszystkie sprawy ureguluje. Sprawdzamy, czy to zrobił.

Przed paroma dniami w „Alarmie!” mówiliśmy o ośmioosobowej rodzinie z Lubelszczyzny, która cudem uszła z życiem z wielkiego pożaru domu. Jednej nocy stracili wszystko co mieli. Ale dzięki Państwa pomocy powoli wracają do normalnego życia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy