W tej chwili Rosja zyskuje wojenną przewagę - to smutna prawda płynąca z Ukrainy. Jest...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  04.07.2022

W tej chwili Rosja zyskuje wojenną przewagę - to smutna prawda płynąca z Ukrainy. Jest...

Alarm! 

04.07.2022

W tej chwili Rosja zyskuje wojenną przewagę - to smutna prawda płynąca z Ukrainy. Jest... ROZWIŃ

W tej chwili Rosja zyskuje wojenną przewagę - to smutna prawda płynąca z Ukrainy. Jest jednak front, na którym zdecydowanie wygrywają obrońcy. Walka rozpoczęła się tu zanim pierwsze bomby spadły na Charków czy Mariupol, a rosyjscy bandyci zaczynali gwałcić, plądrować i mordować. To wielka bitwa informacyjna. Prowadzona z okupantem zarówno przez cywilów, jak i specjalistów od wojennej propagandy. 
Między innymi z powodu wojny Polska i wiele innych krajów walczą z niespotykaną od ponad dwóch dekad inflacją. Drożeje wszystko - również żywność. W cenowym wyścigu o to "kto skasuje od ludzi więcej" jednym puściły hamulce, inni stąpają jeszcze po ziemi. Raport Alarmu! o olbrzymich różnicach w cenie za ten sam towar i o nakręcaniu spirali drożyzny pokażemy we wtorek o 20:10.
W podwarszawskim Otwocku mieszka pewien młody człowiek. Na pierwszy rzut oka łatwo go polubić, ale prawdziwą sympatią darzy go tylko jedna z sąsiadek. Pozostali mówią o codziennej udręce, jaką funduje im mężczyzna. Pojechaliśmy, by pomóc. Udało się. ZWIŃ