serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  04.07.2020

Wracamy do sprawy czteroletniej Ines, której umarła mama - Polka i teraz ma ona wrócić...

Alarm! 

04.07.2020

Wracamy do sprawy czteroletniej Ines, której umarła mama - Polka i teraz ma ona wrócić... ROZWIŃ

Wracamy do sprawy czteroletniej Ines, której umarła mama - Polka i teraz ma ona wrócić do ojca - Belga, którego prawie nie zna. Minister sprawiedliwości skierował skargę nadzwyczajną do Sądu Najwyższego, by uchylić postanowienie belgijskiego wymiaru sprawiedliwości. Z kolei rzecznik praw obywatelskich zarządał, by dziecko przekazano w ręce obcego państwa. Czy czterolatka będzie żyła w Polsce, czy w Belgii?

Przypominamy również sprawę mężczyzny, który z premedytacją przejechał psa, a filmik umieścił w internecie. Sprawdziliśmy jego przeszłość i rozmawialiśmy z ludźmi, którzy go znają. Sąd wydał wyrok ograniczenia 2 lat wolności z obowiązkiem wykonywania praw społecznych. Okazuje się, że wcześniej bywał agresywny i groził innym osobom gwałtem.

Opublikowaliśmy materiał z informacją o wulgarnych filmikach publikowanych przez Krzysztofa Kononowicza. Jego słynne stwierdzenie sprzed lat „żeby nie było niczego”, jest niczym w porównaniu z tym co mówi i zachowuje się teraz. W Białymstoku fizycznie zaatakował naszych dziennikarzy, po emisji reportażu zaatakował naszą redakcję w sieci.

Na koniec „Alarm na lato!” z uśmiechem wybraliśmy się do Wąchocka. Miejscowości, która bryluje w polskich żartach. A to interesujące i ciekawe miasto. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy