serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  01.08.2020

Rozdzielone siostry z Gorzowa Wielkopolskiego latami marzyły, by zamieszkać razem. Jest szczęśliwy finał tej historii....

Alarm! 

01.08.2020

Rozdzielone siostry z Gorzowa Wielkopolskiego latami marzyły, by zamieszkać razem. Jest szczęśliwy finał tej historii.... ROZWIŃ

Rozdzielone siostry z Gorzowa Wielkopolskiego latami marzyły, by zamieszkać razem. Jest szczęśliwy finał tej historii. Sąd rodzinny zdecydował, że 12 letnia Iza może zamieszkać z jedną ze starszych sióstr. Sprawą zajmowaliśmy się od początku 2019 r.

Jest śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziennikarza muzycznego z Łodzi Bohdana Gadomskiego. Znana jest już przyczyna śmierci mężczyzny, który w ostatnich dniach życia był pod opieką zaprzyjaźnionego małżeństwa.

Wracamy też do sprawy małżeństwa z Lublina, którzy na licytacji komorniczej kupili mieszkanie z lokatorami. Przez opór zamieszkałych tam osób nie mogli się tam wprowadzić. Po emisji reportażu, dzicy lokatorzy się wynieśli, a nowi rozpoczęli remont.

Wielokrotnie przestrzegaliśmy również o oszustwach dokonywanych na seniorach. Przedstawiamy relację kolejnej emerytki zamieszkującej centralną Polskę, która okraść się nie dała.

Od 76. lat 1 sierpnia to jedna z najważniejszych dat polskiej historii. Warszawa stanęła do nierównej walki ze śmiertelnym wrogiem. O tych bohaterskich dniach przypominają tysiące miejsc. Wśród nich również te nieco mniej znane.

Na koniec w cyklu „Alarm! Na Lato” przenosimy się do Łapalic na Pomorzu. Stoi tam niedokończone zamczysko, które jest największą samowolą budowlana w Polsce. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy