Oskarżeni

Mo Murray na co dzień stawiała czoła zorganizowanej przestępczości i handlowi narkotyków, które były w jej społeczności powszechnymi zjawiskami. Teraz karty się jednak odwracają, a Mo wraz ze swoją matką Maureen i siedemnastoletnim synem Jakiem trafia przed sąd. Jak do tego doszło?
Mo była właścicielką salonu fryzjerskiego, która nie pozwalała się zastraszać gangom w swojej okolicy. Wspierana przez swoją najlepszą przyjaciółkę Sue, a wbrew złowieszczym ostrzeżeniom Jake’a i syna Sue Seana, nie poddała się naciskom i otworzyła interes. Nie był to dzień jak każdy inny, bowiem odbywał się pogrzeb jednego z członków gangu i jego szef ostrzegł wszystkie lokale usługowe w okolicy, by nie otwierały na znak szacunku, inaczej bowiem przyjdzie im się zmierzyć z konsekwencjami. Następnego dnia wszystko w salonie Mo wróciło, jak się wydawało, do normy, jednak tylko do czasu. W pewnym momencie w okolicy rozległ się pojedynczy strzał. W panice i z najgorszymi przeczuciami przyjaciółki wybiegły na ulicę, by odnaleźć jednego ze swoich synów umierającego na chodniku. Czy potworność tej brutalnej i bezsensownej zbrodni sprawi, że obie matki staną ramię w ramię przeciwko gangom, czy może podzieli je na zawsze?
Rozpoczął się trudny i pełen napięcia czas zwieńczony aresztowaniami. Teraz rodzina Murrayów staje przed sądem i bolesna prawda wychodzi na jaw. Jaki będzie werdykt?