Klan

Po wyznaniu Maćka przed kamerą, Grażynka ma wyrzuty sumienia. Obwinia siebie o to, że przez dwa lata razem z Rysiem starali się nie zauważać uczuć Maćka do Martynki. Mama Martynki też przeczuwa zbliżające się kłopoty. Surmaczowa martwi się stanem psychicznym Błażeja po rozstaniu z Kamilą. W przeciwieństwie do Koziełły popiera stanowisko Błażeja na temat pozowania nago jego dziewczyny. Agata wciąż ma wątpliwości, czy powinna przeprowadzić się do Jacka. Odbierając Małgosię ze szkoły Jacek mówi córce, że w domu czeka na nich Agata i tak już zostanie. Agata próbuje się
zaprzyjaźnić z małą Borecką. Małgorzata spotyka się z Jerzym w cukierence. W podzięce za wszystko, co dla niej zrobił ofiarowuje mu flakonik dobrej wody toaletowej. Przypadkowym świadkiem ich rozmowy jest Renata.
Z powodu nerwowej reakcji Jerzego zaczyna się zastanawiać, kim dla niego jest ta kobieta. Miłosz ma zamiar odprowadzić Bożenkę do domu. Marta prosi go jednak, żeby jeszcze został na próbie. Mają przećwiczyć ostatni krok. Bożenka traci humor. Czesia prosi Darka, żeby zawołał Jagodę na obiad. Darek wraca z kartką, z której wynika, że dziewczyna wyjechała z narzeczonym.