Egzamin z życia

Magda rozpoczyna pracę w firmie Chełmickiego. Już pierwszego dnia zaczyna rozumieć, że ma niewystarczające kwalifikacje na tę posadę. Tak też uważa Agnieszka, która na miejscu Magdy widziałaby raczej Kasię, obecnie recepcjonistkę. Wspomina o tym Karolowi Chełmickiemu, budząc w ten sposób jego wątpliwości.


Prezes Werner przeprasza Dominikę za swoje zachowanie, chociaż na Łukasza wciąż jest wściekły. Dominika, czując, że konsekwencje bójki będą dla Łukasz bardzo ciężkie, stara się załagodzić sytuację. Rozmawiających widzi Łukasz. Czuje się zdradzony przez Dominikę. Dochodzi między nimi do kłótni. Wszyscy goście Narvik Trust wybierają się poligon, gdzie zaplanowane są różne atrakcje. Prezes, chcąc udowodnić Łukaszowi swoją wyższość, zabiera Dominikę swoim samochodem. Jadąc po mazurskich bezdrożach, zaczyna popisywać się i szarżować...


Tymczasem do przyjaciół na Mazurach dołącza Andrzejek z Anią. Ania chce wykorzystać tę okazję na spotkanie z Grzesiem, który teraz mieszka i trenuje w Gdańsku. W ośrodku Ania poznaje Anatolija - przystojnego instruktora tańca (w tej roli Żora Korolyov).