Pytanie na śniadanie
W całej Polsce ulice i chodniki są śliskie. Trzeba na siebie bardzo uważać. Niestety dochodzi do wielu wypadków, bo część chodników pozostaje nieodśnieżona i to piesi wydeptują w śniegu ścieżki. A co, jeśli dojdzie do wypadku? Kto odpow