Przyjaciele na zawsze

Sławna, wielka gwiazda wraca do swojej rodzinnej miejscowości! Odwiedza przyjaciół z dzieciństwa i bliskie jej miejsca - dom, podwórko, podstawówkę, klub sportowy czy Dom Kultury. Postanawia wesprzeć lokalną społeczność, skrzykuje grupę najbliższych przyjaciół z dawnych lat i razem jadą do studia Telewizji Polskiej, by wygrać duże pieniądze na wybrany cel. Przenoszą widzów w ten sposób w lata, kiedy to sławna dziś gwiazda chodziła jeszcze do szkoły.

Program to przede wszystkim wspomnienia przy dźwiękach największych hitów z dawnych lat granych na żywo przez Torres Brothers. Rozgrywka jest pełna zaskoczeń i niespodziewanych gości. Towarzyszą jej archiwalne ilustracje, zdjęcia i filmy VHS, opinie i anegdoty, archiwa TVP, teledyski, fragmenty filmów i seriali z młodzieńczych lat.

Sama gra to 3 rundy, każda po 4 pytania plus zadania bonusowe i finał, czyli 8 klas szkoły podstawowej, 4 klasy szkoły średniej oraz finał, do wygrania jest 35 000 zł na cel charytatywny. Gwiazda i jej przyjaciele jako jedna drużyna odpowiadają zarówno na pytania szkolne, jak i te dotyczące ówczesnych wydarzeń, panującej mody, trendów muzycznych, filmu czy młodzieżowego lifestyle’u.

„Przyjaciele na zawsze” to emocjonująca rozgrywka o naprawdę duże pieniądze, największe hity, znakomita zabawa i momenty wzruszające do łez! To program o gwiazdach, ich korzeniach - miejscach i ludziach, którzy je ukształtowali oraz o czasach, w których to wszystko się działo.