Kamper Polska

Nowy i oryginalny reality show, w którym 5 par znanych influencerów wyrusza kamperami w trasę po dzikich zakątkach naszego kraju.
Przez 10 odcinków będziemy śledzić jak gwiazdy internetu radzą sobie w ekstremalnych zadaniach, niespodziewanych sytuacjach i pod presją wielkiej wygranej.
Do tej pory wolny czas spędzali głównie przed komputerem, teraz spędzą miesiąc w podróży, na łonie natury, bez specjalnych wygód. Non-stop razem, w małej przestrzeni, w słońcu i deszczu. Często bez prądu, bez posiłku, bez prysznica, klimatyzacji, a nawet… automatycznej skrzyni biegów. To będzie wielki test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie Hel-Bieszczady czekać będzie na nich wiele ciekawych zadań, a na mecie nawet 100 tysięcy złotych dla najlepszego duetu.
Oczekiwania bardzo duże, ale jaka będzie rzeczywistość?

Trasa: Hel-Bieszczady
Uczestnicy: Super Mario Trener & Dawid, Ada Skon & Kaśka, Czarek Czaruje i Anka Fanka, Podziarany Tata i Agnieszka, Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski
Czas podróży: 1 miesiąc
Kampery: różnią się pod względem standardu, sprawności technicznej, wygód i estetyki. W każdym da się przenocować, ale nie w każdym jest łazienka. Najstarszy ma 40 lat i bliżej nieznany przebieg, najnowszy to luksusowe auto z 2022 roku z zaledwie 10 tys. km na liczniku. Najlepszego kampera na kolejny etap drogi dostają zwycięzcy zadania głównego odcinka.
Wygrana: nawet 100 tysięcy złotych. Za wygranie głównego zadania w odcinku zwycięzcy zgarniają do swojej puli 10 tysięcy zł, a za kolejne miejsca – odpowiednio 8, 6, 4 i 2 tysiące. Para, która wygra finał w Bieszczadach, zgarnie uzbieraną przez siebie kwotę.