Jak smakuje Polska?

„Jak smakuje Polska?” (2021)

Program kulinarny TVP HD, prowadzony przez Kubę Winkowskiego – jednego z najbardziej utytułowanych szefów kuchni w Wielkiej Brytanii.

Opis programu
Gospodarz programu przed laty opuścił Polskę w poszukiwaniu swojej drogi życiowej. Na Wyspach zdobył doświadczenie oraz uznanie w świecie kuchni. W 2019 roku Kuba Winkowski został w Wielkiej Brytanii wyróżniony prestiżowym tytułem National Chef of The Year.

Teraz Kuba zamienił eleganckie restauracje na foodtrucka i wspólnie z widzami TVP HD wyruszył w kulinarną podróż po Polsce. Z jakich wyjątkowych lokalnych produktów słynie nasz kraj? Jak przyrządzić aromatyczne i smakowite dania rodzimej kuchni w nowoczesnym wydaniu? Mistrz kuchni będzie przygotowywać poznanym przez siebie mieszkańcom danego regionu autorskie potrawy, inspirowane sprawdzonymi przepisami i doskonałymi produktami, z których słyną odwiedzane przez niego rejony Polski.

Czas trwania programu
Program kulinarny „Jak smakuje Polska?” składa się z 10 odcinków po 30 minut.

Gdzie obejrzeć program kulinarny „Jak smakuje Polska?” Cały program kulinarny „Jak smakuje Polska?” online OGLĄDAJ w vod.tvp.pl.