Anything Goes. Ale Jazda!

„Anything Goes. Ale jazda!” (2020)

Rozrywkowy program z udziałem gwiazd, niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny!

Opis serii

Międzynarodowy hit, produkowany już w 27 krajach na całym świecie, który w końcu dotarł do Polski! Bijący rekordy oglądalności, m.in. we Francji, Portugalii, Hiszpanii, Australii czy Kanadzie.

Rozrywkowy format, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii spektakularnie śmiesznych konkurencji, których nie było do tej pory w polskiej telewizji! W tym programie, tak jak nigdy wcześniej, Królowe są dwie! Obdarzona silnym temperamentem i ciętym językiem, prowadząca - Ela Romanowska oraz wyjątkowa konstrukcja, zaaranżowana w studiu jako finał każdego odcinka, wywołująca salwy śmiechu na widowni, czyli Krzywa Scena!

Obsada programu

W każdym odcinku biorą udział nowi uczestnicy. To sześć gwiazd reprezentujących różne dziedziny – m.in. sport, film, muzykę, taniec, czy kabaret. Łączy ich jedno – chęć dobrej zabawy. Do tej pory prowadząca, Ela Romanowska gościła w studiu takie gwiazdy, jak Ida Nowakowska, Tomasz Niecik, Michał Wójcik, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gwit, czy Joanna Opozda.

Reżyseria

Reżyserem show „Anything Goes. Ale jazda!” jest Bolesław Pawica, znany z produkcji „Handlarz cudów”, „Tramwajada” i „Chopin”.

Data premiery i kraj produkcji

Program rozrywkowy „Anything Goes. Ale jazda!” został wyprodukowany w Polsce. Premiera pierwszego odcinka odbyła się 11 września 2020 roku.

Zdjęcia

Za zdjęcia do produkcji „Anything Goes. Ale jazda!” odpowiadają Andrzej Borkowski, Tomasz Gołębiowski, Wojciech Krakowski, Bartosz Michalak, Ryszard Mroczkowski, Michał Narojczyk, Andrzej Osiński, Bartosz Perzyna, Tomasz Retkiewicz, Arkadiusz Sołczerski i Maciej Stolarz.

Ilość odcinków

Seria „Anything Goes. Ale jazda!” liczy 24 odcinki.

Czas trwania odcinka

Każdy z odcinków programu „Anything Goes. Ale jazda!” trwa około 50 minut.

Gdzie obejrzeć program „Anything Goes. Ale jazda!”?

Całe odcinki programu „Anything Goes. Ale jazda!” online oglądaj za darmo w vod.tvp.pl.