serwisy tvp

Wymagania techniczne

Odtwarzacz
Do odtwarzania materiałów wideo udostępnianych na vod.tvp.pl niezbędna jest aktualna wersja programów Windows Media Player oraz Microsoft Silverlight.

Przeglądarka
W celu uniknięcia problemów z odtwarzaniem materiałów wideo zaleca się używanie przeglądarki Internet Explorer lub Firefox w najnowszej wersji.

Obsługa plików cookie
Zaznaczenie w ustawieniach przeglądarki internetowej zgody na obsługę plików cookie niezbędne jest po to, by nie było problemów z obsługą logowania się w portalu tvp.pl oraz przy odtwarzaniu materiałów chronionych licencją

Materiały chronione licencją
Wszystkie materiały dostępne w serwisie vod.tvp.pl dostępne są z tzw. licencyjną ochroną . Aby można było je oglądać, niezbędne jest pobranie i uruchomienie zintegrowanej z przekazem licencji DRM.
Aby odtwarzać materiały zabezpieczone licencją DRM w systemie Windows XP, należy upewnić się, czy w komputerze są zainstalowane niezbędne aktualizacje: Service Pack 2 oraz w przypadku korzystania z odtwarzacza Windows Media Player w wersji 10 (wersja 11 odtwarzacza posiada już te dodatki), komponentów KB891122 i KB902344.

Windows Vista
Aby odtwarzać materiały wideo na komputerze z systemem operacyjnym Windows Vista, należy upewnić się, że wszystkie zalecane przez producenta aktualizacje są poprawnie zainstalowane.

Pomoc techniczna - pytania i odpowiedzi
W przypadku kłopotów z odtwarzaniem wideo, należy upewnić się, że konfiguracja komputera spełnia opisane powyżej, niezbędne wymagania.

Wymagania techniczne dla bezpłatnych materiałów wideo na portalu tvp.pl znajdują się tu.

Więcej informacji o najczęściej występujących problemach oraz podpowiedzi, jak je rozwiązać, można znaleźć w dziale FAQ.