Strefa starcia

W całej Polsce zaczęły się zapisy na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Kiedy będziemy mogli uzyskać odporność społeczną? Od 22 stycznia szczepieni będą seniorzy powyżej 80. roku życia, Jeden z producentów zapowiedział ograniczenie dostaw, uzasadniając to modernizacją linii technologicznej. Nie milkną również echa zaszczepienia ponad 200 osób spoza kolejki z elity III RP w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Jaj rektor Zbigniew Gaciąg nie zamierza podawać się jednak do dymisji. Za oceanem Demokraci nie ustępują, aby doprowadzić do impeachmentu prezydenta Donalda Trupa jeszcze przed zaprzysiężeniem Joe Bidena i przekazaniem władzy. Rząd w Holandii podał się do dymisji po ujawnieniu, że odbierano zasiłki na dzieci. W Niemczech wybrano nowego przewodniczącego CDU, który ma szansę zostać kolejnym kanclerzem, a za dokonania tej partii podziękował Niemcom Donald Tusk, choć prowadzi ona interesy z Rosją. Były kanclerz Gerhard Schroeder, którzy prowadzi interesy z reżimem Władimira Putina, kwestionuje przestrzeganie demokracji w Polsce i na Węgrzech. Gośćmi programu są: Joanna Senyszyn (Lewica), Dominik Tarczyński (PiS), Jarosław Rzepa (PSL), Kamil Bortniczuk (Porozumienie), Artur Wróblewski (politolog) i Jacek Karnowski (Sieci).
Gośćmi programu są Joanna Senyszyn (Lewica), Dominik Tarczyński (PiS), Jarosław Rzepa (PSL), Kamil Bortniczuk (porozumienie), Artur Wróblewski (politolog) i Jacek Karnowski (Sieci).
Gośćmi programu są: Joanna Senyszyn (Lewica), Dominik Tarczyński (PiS), Jarosław Rzepa (PSL), Kamil Bortniczuk (porozumienie), Artur Wróblewski (politolog) i Jacek Karnowski (Sieci).