Sprawa dla reportera

1) Sprawa tajemniczej śmierci noworodka. Dziecko zaraz po porodzie miało zostać uduszone prześcieradłem przez własną matkę. Po morderstwie kobieta ukryła zwłoki w szufladzie w sypialni i poszła spać. Kolejnego dnia, rankiem, odnalazła je teściowa kobiety, która o makabrycznym odkryciu poinformowała swojego syna oraz policję. Ojciec dziecka twierdzi, że nie wiedział, że jego partnerka w ogóle była w ciąży. Matka zabitego noworodka czeka na wyrok. Dodatkowo oskarżyła swoją teściową o współudział w zbrodni i o pomoc w ukryciu zwłok. Jak twierdzi ojciec zabitego noworodka – zrobiła to w celu złagodzenia własnego wymiaru kary.
2) Dwóch mężczyzn, szwagrów zostało oskarżonych przez swoje żony – rodzone siostry – o znęcanie fizyczne i psychiczne. Obaj zostali skazani przez sądy. Jeden z nich odbywa karę pozbawienia wolności. Jak twierdzą mężczyźni oraz licznie zebrani świadkowie – w przypadku obu małżeństw nic nie wskazywało na to, że panie miały być ofiarami przemocy. Ponadto mężczyźni dowodzą, że jest to sposób sióstr na orzeczenie rozwodów z winy mężów, podczas gdy to kobiety dopuszczały się licznych zdrad.
3) Wracamy do sprawy 21-letniego rapera ze Śląska, który w wypadku pod kołami pociągu stracił dwie nogi i rękę. Okaleczony chłopak nie zaprzestał tworzenia muzyki. Mimo swojego dramatu i potwornego bólu, z którym się zmaga na co dzień, jest bardzo pogodny i wdzięczny losowi za to, że przeżył. Zbierał pieniądze na protezy kończyn, których koszt przekraczał pół miliona złotych. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać potrzebne pieniądze.