Sprawa dla reportera

1) Marta wyjechała do Irlandii w poszukiwaniu lepszego życia. Tam poznała mężczyznę. W 2016 r. doszło do wypadku. Kobieta jadąc ze znajomym wpadła rozpędzonym samochodem do rzeki. Ona przeżyła, mężczyzna utonął. Sąd skazał ją na dożywocie za morderstwo twierdząc, że wjeżdżając do wody zrobiła to z premedytacją. Rodzina nie zgadza się z wyrokiem sądu.
2) Historia matki pięciorga dzieci, z których troje przebywa w rodzinach zastępczych. Dzieci zostały odebrane kobiecie, ponieważ nie miała odpowiednich warunków mieszkaniowych. Matka nie ma kontaktu z dwoma synami. Zwróciła się do o pomoc w ich znalezieniu, ponieważ chciałaby skontaktować się z nim. Jednocześnie poprosiła o wsparcie w znalezieniu nowego domu, aby odzyskać wszystkie dzieci.
3) Historia chorej, małej Milenki, która potrzebuje wsparcia na operację za granicą. Dziewczynka urodziła się prawie martwa, lekarze nie dawali jej większych szans na przeżycie, a jednak żyje. Dla utrzymania jej przy życiu niezbędna jest operacja, której nie przeprowadza się w Polsce.
4) Wracamy do sprawy policjantów, którzy zostali skazani i zwolnieni z pracy za zniszczenie służbowego auta. Po emisji programu zostali przywróceni do służby.