Sprawa dla reportera

1) Damian jest samotnym ojcem, któremu odebrano syna Kacpra. Sprawę zgłosili do sądu sąsiedzi, którzy twierdzili, że w mieszkaniu mężczyzny często słyszeli płacz i krzyk. Ponadto rzekomo Damian miał udostępniać swojemu synowi treści pornograficzne. Chłopiec obecnie przebywa w domu dziecka. Ojciec nie może widywać syna, choć ten kilkakrotnie uciekał z placówki do niego. Jak wynika z relacji Damiana, jego syn był hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym, bo nie radzi sobie w placówce opiekuńczej.
2) Kilkanaście osób z dobrego serca zdecydowało się na poręczenie kredytu producentowi pieczarek. Kilka lat temu ten poprosił sąsiadów o rękojmię dla pożyczki w kwocie ok. 300 tys. zł. Gdy przedsiębiorca przestał spłacać raty, komornik zapukał do poręczycieli. W większości są to emeryci, których nie stać na spłatę zobowiązania za sąsiada.
3) Te kobiety łączy to, że trafiły do szpitala w Olkuszu. Jedna z nich straciła dziecko przy porodzie. Lekarz prowadzący ciążę, został skazany za fałszowanie dokumentacji medycznej. U drugiej po cesarskim cięciu puściły szwy i kobieta wytrzewiła się. W jej sprawie prokuratura jednak śledztwo umorzyła nie dopatrując się błędów medycznych.