Sprawa dla reportera

1) Agnieszka walczy o odzyskanie prawa do opieki nad trójką swoich dzieci. Będąc panną urodziła bliźniaki, które – jak twierdzi – zostały jej odebrane przez biologicznego ojca. Po pewnym czasie urodziła córkę, która również trafiła do ojca biologicznego. Kobieta walczyła w sądzie o odzyskanie dzieci, jednak m.in. ze względu na złe warunki jakie panują w jej domu sąd nie przychylił się do złożonych wniosków. Według ojców biologicznych, dzieci były zaniedbywane, nieleczone i brudne. Agnieszka po raz kolejny założyła rodzinę, jest matką czwórki dzieci i twierdzi, że chce aby wszystkiej jej pociechy wychowywały się razem.
2) Jerzy czuje się pokrzywdzony przez orzeczenia wymiaru sprawiedliwości w sprawie odzyskania majątku, który kiedyś posiadał.
3) Marianna i Jerzy kilka lat temu zaciągnęli dla bratanka biznesmena kilka kredytów na sumę ok. 150 tys. zł. Bratanek zbankrutował i przestał spłacać kredyty. Małżeństwo jako kredytobiorcy musiało uregulować zobowiązania za niego. Oboje są rencistami, nie byli w stanie płacić rat, doszło do egzekucji komorniczej i ich mieszkanie zostało wystawione na licytację. Rodzina obawia się, ze wkrótce straci dorobek swojego życia.