Sprawa dla reportera

1) Daniel był w związku małżeńskim z kobietą narodowości ukraińskiej. Obecnie walczy o prawo do opieki nad ich wspólnym synem. W trakcie postępowania rozwodowego kobieta wyjechała z Polski, zabierając ze sobą dziecko i nie informując o tym męża. Ojciec jest załamany brakiem kontaktu z synem i pomimo, że sąd zabezpieczył mu widzenia z dzieckiem, matka ich nie przestrzega. Daniel zarzuca jej prowokowanie awantur, do których niejednokrotnie wzywał policję, a także zajmowanie się okultyzmem. Czuje się rozgoryczony brakiem działań ze strony organów pomocy i prosi o pomoc w odzyskaniu widzeń z synem.

2) Została oskarżona o sfałszowanie ostatniej woli swojego dziadka na korzyść swojej matki. Jak twierdzi, wypełniła kartkę „in blanco” podpisaną przez dziadka jeszcze za życia na potrzeby ewentualnego testamentu. Zrobiła to, jak twierdzi, za radą radcy prawnego, w konsekwencji czego została skazana za sfałszowanie testamentu i uznana niegodną dziedziczenia.

3) Wracamy do sprawy Dominiki, młodej matki czwórki dzieci, która pewnego dnia wstając rano do dziecka z niewiadomego powodu upadła, a jej serce zatrzymało się na kilkanaście minut. Kobieta zapadła w śpiączkę. Lekarze nie dawali jej szans. Waleczna mama obecnie jest w trakcie rehabilitacji osiągając z dnia na dzień coraz lepszą kondycję. Jej marzeniem jest wrócić do domu, do kochającej rodziny. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać ponad 200 tyś. złotych na jej rehabilitację.

4) na koniec przypominamy też historię chorego rodzeństwa wcześniaków, dla których zbiórka na leczenie i poprawę warunków bytowych bliźniaków została zakończona sukcesem. Widzowie przekazali blisko 200 tyś. złotych, dzieci wracają do zdrowia, a ich rodzice dziękują widzom za wsparcie.