Magazyn kryminalny 997

Przedstawiamy sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki. Wracającą do domu dziewczynę sprawca napadł przy torach kolejowych i zaatakował kamieniem, kilkukrotnie uderzając w głowę. Dziewczyna została szybko odnaleziona, ale niestety pomimo pomocy lekarskiej, zmarła w szpitalu. Kto zabił i dlaczego? Po zabójstwie Natalii do jej koleżanek zaczęły przychodzić groźby.

Przypominamy również zbrodnie popełnione przez polskich mafiosów. Lata 90. Były okresem dominacji gangów z Pruszkowa i Wołomina. Na życie pruszkowskiego bossa Andrzeja Kolikowskiego „Pershinga” kilkukrotnie się porywano. Bezskutecznie próbowano zabić również innego członka zarządu Pruszkowa „Bola”. Mniej szczęścia mieli „Cerber” i „Kaskader” z odłamu Pruszkowa – grupy wołomińskiej.

Przedstawiamy również nasze ustalenia w sprawie zabójstwa bursztynnika z Gdańska, które przedstawialiśmy kilka tygodni temu.

Przypominamy również historię zabójstwa 59-letniej tłumaczki współpracującej z biurami podróży. Zmasakrowane ciało uduszonej, a wcześniej pobitej kobiety, odnaleziono w hotelu Wrocław.