Magazyn Ekspresu Reporterów

Paweł Kaźmierczak, „Kto jest oszustem?”
Grube miliony złotych na wyłudzeniach podatków zarobili członkowie grupy przestępczej, którzy nielegalnie sprzedali niczego nieświadomym klientom, setki tysięcy litrów oleju napędowego. Przestępcy są bezkarni. Chodzą po wolności, a organy podatkowe ściągają milionowe zaległości podatkowe od oszukanych przedsiębiorców.

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Po prostu żyć”
Paulina jest młoda, była pełna pasji i chęci do życia. Studiuje psychologię. Już jako nastolatka miała pierwsze objawy depresji. Urodziła się z porażeniem mózgowym, przez co miała problemy z chodzeniem. To spowodowało jej odrzucenie przez rówieśników. Odreagowaniem depresji były samookaleczenia i próby samobójcze. Na szczęście nieskuteczne.

Alina Suworow, „Zalewał czy nie zalewał?”
Johan Kaczmarski ożenił się z Joanną i w ten sposób trafił z Niemiec do wsi Rybaki. Mieszkańcy przyjęli go bardzo przyjaźnie nazywając Polskim Niemcem”. Jednak sąsiedzka idylla nie trwała długo. Skończyła się po ulewnych deszczach, kiedy sąsiedzi oskarżyli go o zalewanie swoich posesji.

Dominik Piechowicz, „Lekarze od dzikusów”
Andrzej był właścicielem małej kliniki weterynaryjnej w Przemyślu. Na początku leczył zwierzęta domowe, ale z czasem, coraz częściej dzikie, znalezione przez okolicznych mieszkańców. Po latach dołączyli do niego syn i kuzyn, tworząc słynne weterynaryjne trio, którego pacjentami były już niedźwiedzie, dziki, sarny, rysie, dzikie ptaki i cała kolonia bocianów.