Magazyn Ekspresu Reporterów

Sylwia Nieckarz, „Ostatnia wyprawa”

Dorota i Sławek zostali potrąceni przez samochód. Auto jechało z tak dużą prędkością, że oboje zostali przerzuceni przez przydrożną barierę. Okazało się, że sprawcą wypadku jest człowiek, który odpowiadał za bezpieczeństwo podczas samochodowego raju. Był po spożyciu narkotyków.


Andrzej Mańkowski, „B-Boy”

Był autorytetem dla ludzi ze środowiska hip-hopowego. B-boy Cetowy uległ poważnemu wypadkowi. Został porażony prądem. Był w śpiączce. O tym jak był ważny dla hip-hopowców w całej Europie pokazuje zaangażowanie tego środowiska w zbieranie pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację.


Andrzej Tomczak, „Psychiczny właściciel”

Jeśli szukasz mieszkania lub pokoju do wynajęcia uważaj do kogo należy lokal. Czekać się może niemiła niespodzianka. Jak pana , który twierdzi, że został okradziony. Policja nic nie może zrobić. Twierdzi, że do domu może wejść jedynie jeśli istnieje podejrzenie zagrożenia życia lub zdrowia ludzkiego.


Monika Skrzypczak, „Drużyna z zespołem”

To nietypowa drużyna. Sławek Kowalczyk podjął się trenowania sztuk walki z dziećmi z zespołem Downa. Rodzice mówią, że ich pociechy potrafią więcej. Wystarczy, że ktoś będzie miał odwagę się nimi zająć.