Alarm!

Niewyjaśniona do dziś sprawa śmierci młodego mężczyzny. Został zamordowany w trakcie zakrapianej imprezy i zakopany w przydomowym ogródku. Mimo, że w popijawie uczestniczyło kilku mężczyzn, to śledczy przekonują, że winien jest tylko jeden z nich.

Finał sprawy z Gorzowa Wielkopolskiego. Kilka miesięcy w wynajmowanym domu mieszkała tam para, która za nic nie płaciła i nie przejmowała się żądaniem wyprowadzki. Do naszej interwencji. Kilka tygodni po tej rozmowie właściciel odzyskał swój dom.

Kilka dni temu zapytaliśmy naszych widzów jaką karę powinien dostać zabójca 18-latki spod Kamienia Pomorskiego. Został już nazwany Bestią z Sulikowa, bo kilkanaście lat temu zabił inną dziewczynę, a nieco później wykorzystywał seksualnie swoją siostrę.

Jeszcze co najmniej przez 3 lata tuż obok Westerplatte będzie działać olbrzymia spalarnia odpadów. O wściekłości mieszkańców Gdańska na zakład już mówiliśmy w „Alarmie”! Wracamy do tej sprawy, bo są nowe informacje.

W ostatniej części programu śmiertelne niebezpieczeństwo na lśnych szlakach, które może czyhać na rowerzystów i motocyklistów. To linki śmierci. Ponownie ostrzegamy przed nimi bo znów ktoś zaczął je instalować między drzewami.