Alarm!

Miesiąc temu pokazaliśmy historię dzieciobójczyni, która nowonarodzonego synka utopiła w wiadrze z nieczystościami. W przestępstwie miała brać udział jej matka, która zdaniem prokuratury - pomagała zacierać ślady zbrodni. Sąd pierwszej instancji okazał się łaskawy i obie kobiety przebywały na wolności. Sprawdzamy co postanowił sąd apelacyjny.

Rolnik Grzegorz Władyka został oskarżony przez swojego byłego pracownika o molestowanie seksualne. Zapewne pamiętają Państwo tę historię, którą pokazaliśmy w lutym. Problem w tym, że rzekomo pokrzywdzony przez pana Grzegorza mężczyzna - okazał się kochankiem jego żony. Wydaje się też, że cała sprawa może być tylko próbą zemsty i przejęcia gospodarstwa. Co wydarzyło się po emisji naszego reportażu?

Dwa tygodnie temu ruszyliśmy tropem ciężarówki z toksyczną substancją. Przestępcy pozostawili ją na terenie prywatnej firmy z okolic Płocka. Wiele wskazywało na to, że to właściciele rodzinnego biznesu będą musieli pokryć koszty utylizacji tego śmierdzącego „kukułczego jaja"” Po naszym reportażu doszło do zatrzymań, a my dostaliśmy kolejny sygnał o podobnym problemie, tym razem z okolic Łomży.

A na koniec fantastyczna wiadomość dla miłośników ukraińskich filmów, które za sprawą Telewizji Polskiej przyciągają do telewizorów miliony Widzów. Proszę być obowiązkowo z Jedynką w niedzielę o 21:30. W produkcji zatytułowanej „Zniewolona Feliks Austria” główną rolę zagra – uwaga polska utalentowana młoda aktorka Marianna Januszewicz.