Alarm!

Zaczynamy od poważnego oskarżenia o kupowanie głosów w ostatnich wyborach samorządowych w Dusznikach. Wino za wyborczy głos? Czy to możliwe, że gminny radny, a prywatnie - znajomy wójta korumpował mieszkańców m.in. przy pomocy alkoholu? Dotarliśmy do świadków i uczestników tego lokalnego skandalu.

W kwietniu obnażyliśmy kolejne oszustwo, na celowniku którego znaleźli się seniorzy. Miały być bogate w usługi pakiety medyczne i kompleksowa opieka lekarska. Pozostał niesmak, zniknęły pieniądze. W naszym pierwszym reportażu ruszyliśmy tropem bezczelnych naciągaczy. Za chwilę kolejne fakty w tej historii.

Miesiąc temu Polska pożegnała wybitnego artystę i piosenkarza - Krzysztofa Krawczyka. W zeszłym tygodniu pokazaliśmy w „Alarmie!” rozmowę z Ewą Krawczyk, drugą żoną wokalisty. W szczerym wywiadzie wdowa opowiedziała nam m.in. o ostatnich chwilach z mężem i o hejterach, którzy nie pozwolili jej przeżywać żałoby. Za chwilę Państwa opinie i przemyślenia w tej sprawie, ale najpierw przypominamy fragmenty rozmowy.

Na koniec wracamy do sprawy Aleksandry Gałuszki. Pięć lat temu kobieta została okaleczona przez niekompetentnego tatuażystę. Za kilka ma wreszcie ruszyć proces w tej sprawie. Czy niemal niewidoma dziś kobieta ma szansę wygrać tę sądową batalię?