Alarm!

Wstrząsająca historii Pawła Pysia - zawodowego kierowcy, który został znaleziony martwy w ciężarówce na parkingu stacji benzynowej w maju ubiegłego roku. Na jaw wyszły niejasne okoliczności śmierci i śledztwo, które, choć nadal trwa, nie przynosi odpowiedzi na pytania rodziny.

W kolejnej odsłonie programu historia miłości rodziców do dziecka, której na drodze nie stanęła nawet niepełnosprawność. Stanęli za to urzędnicy i chcą odebrać wyczekanego synka. Nasz reportaż wywołał ogromne wzburzenie wśród naszych Widzów.

Wracamy również do sprawy rodziny Cerekwickich, którym także próbowano odebrać dzieci. Dziś znamy finał tej sprawy.

Powracamy do tematu związanego z Tadeuszem Millnerem, który z zimną krwią opowiadał przed naszą kamerą, jak ćwiartował ciało swojej partnerki, by pobierać za nią rentę. Mężczyzna zbezcześcił zwłoki ukochanej i trafił do aresztu. Gdy został z niego zwolniony, zniknął. Teraz zapadł wyrok w tej sprawie.

W ostatniej części powracamy do tematu z niewielkiej wsi na Śląsku. Mieszkańcy szukali pomocy, ponieważ walczyli z uciążliwym zakładem produkującym pellet. Właściciel interesu nie chciał wysłuchać sąsiadów, ale nam udało się z nim porozmawiać. Obiecał, że zamontuje filtry, które zredukują zapylenie.