Alarm!

Problemy przy reorganizacji w pogotowiu ratunkowym w Warszawie. Z powodu pandemii to jedna z najważniejszych w tej chwili instytucji. Nie tylko w stolicy, ale w całym w kraju. Dlatego zaczęliśmy interesować się tą sprawą i sprawdziliśmy sytuację w różnych miastach Mazowsza. Wniosków jest kilka, a jeden z nich dotyczy... zarobków i polityki.
Finał afery toaletowej tuż, tuż. Ale nie tej z posłem, który wszedł bez kolejki do męskiej ubikacji podczas konferencji w Krynicy, tylko tej z Podkarpacia. Inspektor budowlany zamontował kamerę w ustronnym miejscu i nagrywał kobiety.
Ogromnym echem odbił się nasz reportaż o mężczyźnie, któremu zabrano broń gazową, bo wystrzelił race w sylwestra. Tym samym wróciła dyskusja nad prawem do dostępu do broni.
Mieszkańcy z warszawskiego osiedla mają powody do radości. Nadal będą mogli kupować warzywa i owoce na straganie u pani Halinki. Urzędnicy chcieli jej zakazać handlowania, ale jest finał tej sprawy. Pani halinka może handlować.
Okolice Radomia, bo również tam, po naszej interwencji, ludzie odetchnęli z ulgą. Wystarczyło kilka miesięcy od emisji reportażu, a z pola koło ich domów praktycznie zniknęła sięgająca nieba góra opon.