Alarm!

Dramatyczna walka matki o prawo do widywania dziecka. Najpierw na drodze do kontaktów z niemowlakiem stał ojciec chłopca – szanowany psychiatra, który niesłusznie zarzucał kobiecie chorobę psychiczną. Teraz praktycznie uniemożliwiła te kontakty pandemia. O tej sprawie po raz pierwszy mówiliśmy w sierpniu ubiegłego roku.

Wracamy do historii emerytki, która pod dach przygarnęła swoją córkę z rodziną. Pięć osób próbuje zmieścić się na 30 metrach kwadratowych, a emocje między domownikami sięgają zenitu. Ta sprawa wywołała duże emocje naszych widzów.

O tej wstrząsającej sprawie było głośno w całej Polsce. Dwóch mężczyzn: Tomasz K. i Adam B. w maju 2018 roku dla zabawy zamknęło w pralce niespełna dwuletniego chłopca. Filmik ze swojego głupiego i groźnego wyczynu wysłali koledze. Teraz zapadł prawomocny wyrok.

Handel osoczem krwi przenosi się do Internetu. Lekarze alarmują trzymajmy się od tego z dala. Wracamy do sprawy, by ostrzec przed oszustami.

Na nasz reportaż o paśmie nieszczęść Piotra Urbańskiego ze Szczecina zareagowali nasi widzowie. Najpierw przyszła niepełnosprawność dziecka, później śmierć żony, tragiczny wypadek samochodowy brata, a na koniec pożar domu. Widzowie nie pozostali bezczynni.