Alarm!

Wracamy do historii kobiety, która po zgłoszeniu molestowania w warszawskim ratuszu została zwolniona z pracy. Dziś toczy walkę w sali sądowej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski obiecywał byłej urzędniczce spotkanie i rozmowę. Ale do tego nie doszło. My pytamy: dlaczego?
W programie też nowe tropy w poszukiwaniach Piotra Pietrzaka. Młody mężczyzna zawiózł córkę do przedszkola i rozpłynął się w powietrzu. Po emisji naszego pierwszego reportażu znaleźli się świadkowie z Płocka i Włocławka, którzy twierdzą, że widzieli człowieka łudząco przypominającego zaginionego.
Mówimy też o fali oburzenia, którą wywołał nasz niedawny reportaż o skandalicznie niskim wyroku dla 23-latka, który z zimną krwią parokrotnie przejechał psa, a jego konanie nagrał i opublikował w internecie. Sędzia Marek Zachariasz skazał zwyrodnialca na zaledwie 40 godzin prac społecznych miesięcznie przez dwa lata.
Wchodzi w życie kolejny etap odmrażania polskiej gospodarki, która ucierpiała z powodu epidemii koronawirusa. Większość firm jest już odblokowana. Otwarte są już kina, siłownie i kluby fitness, jak wygląda powrót do biznesowej rzeczywistości?
Na antenę Jedynki wchodzi nowa superprodukcja „Cena wolności”. Szczegóły hitu zdradzają reżyser i główni aktorzy.