Alarm!

Był 26 maja 2007 roku. 10-letni Mateusz Żukowski z Ujazdowa bawił się z kolegami na dworze, ale do domu już nie wrócił. Zrozpaczony ojciec pożyczył pieniądze, aby opłacić kilku jasnowidzów, radiestetów, wróżbitów i detektywa. Ale chłopca nie znaleziono. Pan Andrzej został z długami. Po prawie dwóch latach wracamy do tej sprawy.
W „Alarmie” mówiliśmy też o fali odwołanych ślubów z powodu pandemii, a teraz opowiemy o tych parach, które jednak nie chcą czekać.
W programie wracamy też wracamy do śmierci młodej dziewczyny z Łomży. Została zamordowana przez swojego chłopaka, a ciało poćwiartował i rozrzucił na polach pod Nowym Dworem Gdańskim. Ten w bestialski sposób potraktował jej ciało. Szczegóły tej zbrodni zbulwersowały naszych widzów.
Na koniec zapowiedź niezwykłego wywiadu. Była jedną z najbardziej wpływowych osób w otoczeniu Jana Pawła II. Korespondowali ze sobą 50 lat, łączyła ich niezwykła intelektualna więź. Wanda Półtawska udzieliła ekskluzywnego wywiadu dla „Alarmu” z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.