Alarm!

Pandemia to początek epoki zombi. Pojawiają się informacje, że koronawirus roznosi się za pomocą fal radiowych, a ziemia jest płaska. A jednak takie fake newsy za sprawą internetu roznoszą się po całym świecie, niczym sam wirus.
W codziennym raporcie dotyczącym epidemii koronawirusa o bezpieczeństwie pieniędzy pobieranych z bankomatów oraz odwołanych imprez w tym, ślubów.
Na koniec wracamy do sprawy początkującego pisarza, którzy zlecił zabójstwo swojego ojca. Dotarliśmy do jego kuzynki, która opowiedziała o przeszłości Bartłomieja S.
Burzliwą dyskusję wśród widzów wzbudził temat aktywistów prozwierzęcych, którzy z odbierania zwierząt ludziom urządzili sobie sposób na zarabianie pieniędzy.
Na koniec Gdańsk i kolejny, tajemniczy pożar zabytkowego obiektu. W tle niejasne interesy poprzedniego prezydenta miasta i interesy dewelopera, który chciał postawić nowe osiedle na terenach należących do klubu „Gedania”. Mimo, że jest nowa pani prezydent miasta, to wątpliwości związane z planami dewelopera nie maleją....