Alarm!

Codzienny raport w sprawie epidemii koronawirusa. Nasi eksperci odpowiadają na pytania widzów. Zwracają na problem wzrostu cen i izolację osób starszych.
Po wydarzeniach w szpitalu Nowe Miasto nad Pilicą zostało okrzyknięte polskim epicentrum koronawirusa. Zaczęło się od pielęgniarki, która z objawami zakażenia przychodziła do pracy. Potem dołączyli lekarze, którzy z objawami zakażali pacjentów również w innych placówkach. Prokuratura wszczęła śledztwo w dwóch wątkach - narażenia życia i zdrowia pacjentów oraz kontynuacji praktyki mimo podejrzenia wystąpienia wirusa.
Sąd wypuścił z aresztu twórcę sposobu oszustwa „na wnuczka”. Stało się to pomimo tego, że Arkadiusz Ł. został skazany na 7 lat więzienia... Czy „Hoss" wymknie się polskim służbom, dzięki zgromadzonej przez lata brudnej fortunie?
Wracamy też do sprawy problemów z wywozem odpadów. Tym razem śmieciowy horror w Sokółce na Podlasiu. Władze gminy umywają ręce i unikają kontaktów z dziennikarzami, a mieszkańcy są wściekli.
Wiosna to czas, kiedy do życia budzą się pszczele pasieki. A jednak w pasiece Tomasza Petryki w Grabowie nad Pilicą jest ciszej niż zwykle. Część owadów nie doczekała wiosennego słońca i to nie za sprawą surowej zimy, a bezmyślnych wandali.