Alarm!

Coraz więcej przypadków koronawirusa w Polsce. To temat naszych codziennych rozmów w rodzinach i w pracy. Bardzo często pojawia się też w Państwa telefonicznych komentarzach, kierowanych do naszej redakcji.

W programie też po raz kolejny ostrzegamy seniorów, nad którymi krążą medyczne sępy, chcące ich pogrążyć w finansowych kłopotach. Chodzi o firmy oferujące tzw. pakiety medyczne, które później okazują się fikcją. W zeszłym roku opowiedzieliśmy historię kilkunastu osób, oszukanych tą metodą. Sprawdzamy, jak potoczyły się ich losy.

Wracamy też do sprawy usług upiększających, które mogą oszpecać, a nawet być śmiertelnie groźne. Przekonały się już o tym tysiące kobiet w Polsce, a szczególnie bohaterki jednego z naszych reportaży - klientki nieuczciwej kosmetyczki z Poznania.

Na koniec wracamy też do sprawy mecenasa Piotra M. spod Warszawy. Prawnik, który reprezentuje nas w sądzie, powinien z definicji być wzorem praworządności. Ale nie mecenas od płotu z kolejowych podkładów, które trują. Sąsiedzi się skarżą, a prokuratura umarza śledztwo. Dlaczego?