Alarm!

Spektakularny sukces polskich skoczków narciarskich na Mistrzostwach Świata w Seefeld. Na normalnej skoczni Dawid Kubacki w nieprawdopodobny sposób z 27 pozycji po pierwszej serii skoczył 104,5 m po złoto, a Kamil Stoch z 18 miejsca ze 101, 5 m po srebro. Takiego wyczyny w historii Mistrzostw Świata nikt nie pamięta.

W programie również o najnowocześniejszym show tanecznym na świecie „Dance, Dance, Dance” znane jest już widzom w Wielkiej Brytanii, we Włoszech i kilku innych krajach. Teraz przyszedł czas na Polskę. Towarzyszyliśmy uczestnikom w przygotowaniach. Czy polskie gwiazdy poradzą sobie z niezwykle trudnymi ewolucjami a’la Dirty Dancing?

Nie milkną echa najważniejszego wydarzenia filmowego – gali oscarowej. Dla aktorek to również emocje związane z występem na czerwonym dywanie. Gdyby nagrody były przyznawane w kategorii pięknych sukienek, to murowanymi kandydatkami były by nasze panie i ich kreacje. Jako, że karnawał ma się ku końcowi to ostatni moment, aby zajrzeć na czerwone dywany za oceanem i w Polsce.