Alarm!

W czwartek odbył się pogrzeb pięciu koleżanek, które zginęły w wypadku w escape roomie. Dramat poruszył całą Polskę. W jednym z warszawskich domów zagadek reporterki przeprowadziły prowokację dziennikarską. Okazało się, że na pomoc czekały aż cztery minuty. Czy ta zabawa na pewno jest bezpieczna.

Przypominamy sprawę opiekunki środowiskowej, która w Gnieźnie dręczyła schorowaną kobietę. Opiekunka nadal nie stanęła przed sądem, mimo że, minęło już wiele czasu od ujawnienia tej sprawy. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek odbył się pogrzeb pięciu koleżanek, które zginęły w wypadku w escape roomie. Dramat poruszył całą Polskę. W jednym z warszawskich domów zagadek reporterki przeprowadziły prowokację dziennikarską. Okazało się, że na pomoc czekały aż cztery minuty. Czy ta zabawa na pewno jest bezpieczna?

Przypominamy sprawę opiekunki środowiskowej, która w Gnieźnie dręczyła schorowaną kobietę. Opiekunka nadal nie stanęła przed sądem, mimo że minęło już wiele czasu od ujawnienia tej sprawy. Kobiecie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
Jest już ponad sto komunikacyjnych białych plam na mapie Polski. Autobusy znikają z rozkładów jazdy, co negatywnie wpływa na jakość życia mieszkańców. Wiele osób czuje się odciętych od dostępu do urzędów lub szpitala.

Wracamy także do sprawy poszukiwania zabójcy młodego mężczyzny z Siedlec. Są nowe dowody w tej sprawie. Sąd zdecydował o wydaniu europejskiego nakazu aresztowania. Ekstradycja powinna być tylko formalnością.