Alarm!

Koszmar zrozpaczonych rodzin z Gniezna, które po stracie bliskich zamówiły nagrobki u lokalnego kamieniarza. Wykonawca chętnie brał zaliczki, ale z postawieniem pomników już się nie kwapił. Ignorował, zbywał i kręcił, aż w końcu ze wszystkimi zerwał kontakt. Reporter Alarmu odnalazł kamieniarza. Ten bez mrugnięcia oka zapewnia, że odda pieniądze. Co innego mówi komornik — rzemieślnik ma puste konto!

Dramat polskiej rodziny na wakacjach w Grecji. Jarosław Korzeniowski z żoną i 10-letnim synem w 2018 roku pojechali do greckiego kurortu. W okolicy wybuchły groźne pożary i dotarły do hotelu, w którym mieszkali Polacy. W czasie rozpaczliwej ewakuacji rodzina rozdzieliła się. Kilka godzin później Jarosława Korzeniowskiego dopadła tragiczna wiadomość: jego żona i syn nie żyją! O szczegółach tej historii w Magazynie Ekspresu Reporterów, jak co wtorek, w Jedynce o 21:40.

Aż 140 milionów złotych na niepotrzebne — zdaniem części mieszkańców — inwestycje chce wydać zarząd Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na co? O tym już za chwilę. Mieszkańcy protestują, bo ich zdaniem to pieniądze wrzucone w błoto. I mówią, że lepiej sfinansować remonty balkonów i budowę nowych chodników. Kto zwycięży? To okaże się w czasie Walnego Zgromadzenia Spółdzielców, które zbierze się w środę.