Alarm!

Jak w każdą sobotę przypominamy najciekawsze poruszane przez nas sprawy i mówimy, jaki przyniosły skutek i jak wpłynęły na losy naszych bohaterów. Kolejny skandal w Warszawie z reprywatyzacją w tle. Tuż przed wyborami prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, wraz z radą miasta, lekką ręką podarowała Teatrowi Żydowskiemu 150 mln zł i kamienicę przy ul. Próżnej. Kamienicę, która ma właścicieli.

W programie też przypomnienie historii pań Agnieszki i Małgorzaty, które oszpecił chirurg plastyczny. Po emisji programu śledztwo wobec lekarza wszczęła policja.

Przypominamy też sprawę małopolskich Mogilan, gdzie kłótnie w samorządzie doszło do klinczu. Od 2017 r., kiedy doszło do sporu między wójtem i radnymi, zrezygnował szef Rady Gminy. Po jego stronie jest 98 innych radnych. I od tej pory w gminie nie można podjąć żadnej decyzji. A cierpią mieszkańcy. Po emisji programu wojewoda małopolski powołał zarząd komisaryczny, a Rzecznik Praw Obywatelskich upomniał się o prawa osób niepełnosprawnych.