Alarm!

Jest coraz cieplej, a to pokusa, aby korzystać z uroków wiosny. Nie tym, razem. Ze specjalnym apelem, abyśmy pozostali w domu zwrócił się do Polaków prezydent Andrzej Duda. Ze względów bezpieczeństwa rozmawialiśmy z nim przez komunikator internetowy. Dostajemy coraz więcej pytań od widzów w sprawie epidemii. Odpowiadają nasi eksperci.

Wracamy do spraw tajemniczego zaginięcia Piotra Lipińskiego. Finał tej sprawo okazał się tragiczny. Po dwóch miesiącach poszukiwań się odnalazł. Niestety martwy. Ta śmierć powoduje, że pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. Miejsce, w którym znaleziono jego ciało, było przeszukiwane wiele razy. Czy to znaczy, że ktoś je tam podrzucił?

W programie również inne tajemnicze zaginięcie, na razie bez żadnego finału. Od niemal pięciu lat trwają poszukiwania młodego Polaka, który zniknął w Indiach. Kilkukrotnie opisywaliśmy sprawę Bruna Muszalika i poszukiwań prowadzonych przez jego bliskich, którzy nadal mają nadzieję na odnalezienie. Sąd w Indiach właśnie podjął kolejną ważną decyzję w dotyczącą Bruna.