Z wyrazami szacunku

„Z wyrazami szacunku” (2020)

Ten pięknie napisany scenariusz do filmu fabularnego „Z wyrazami szacunku” zabiera widza w przyjemną podróż i udowadnia, że najważniejsze w życiu to prawdziwa miłość i przyjaźń. Kiedy Hayley znajduje pierścionek zaręczynowy w kopercie, postanawia odpisać. Jej życie zmienia się na zawsze. Jak się okazuje miłość istnieje i pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu.

Opis filmu

Hayley (Natalie Hall) przez przypadek czyta list miłosny, w której nieznany autor – Josh (Marshall Williams) wyznaje miłość swojej ukochanej. Na samym końcu romantycznego wyznania znajduje pierścionek zaręczynowy. Hayley postanawia odpowiedzieć autorowi listu, używając pseudonim: Granola Fairy.

Josh jest zdumiony i zszokowany, gdy otrzymuje list od Granola Fairy. Jego bolesne wspomnienia o nieudanej miłości wracają. Jednak za namową przyjaciela, aby odzyskać pierścionek, który należał do jego babci, postanawia odpisać pod pseudonimem The Techie Poet. Hayley i Josh zaczynają ze sobą korespondować. Tak rozpoczyna się ich wspaniała historia o przyjaźni i miłości.

Obsada filmu

W rolach głównych występują:

Natalie Hall („Tylko dla odważnych”, „Przeznaczeni”) jako, Hayley Hammond
Marshall Williams („Glee”, „Lepszy model”) jako, Josh
Andrew Markowiak jako, Dewin

Kto jeszcze zagrał w filmie „Z wyrazami szacunku”?

Nicki Whitely – Elisa
Jen Pogue – Lucy
Stephen Alexander – Nathan
Alana-Ashley Marques – Marisol
Sherry Miller – Camille
Dan Mousseau – Alex

Reżyseria

Reżyserem filmu „Z wyrazami szacunku” jest Bradley Annie.

Scenariusz

Scenariusz do filmu „Z wyrazami szacunku” został stworzony przez Rachel Stuhler. Amerykańska scenarzystka jest także znana z takich filmów, jak: „Święta do poprawki”, „Miłość dodaje skrzydeł”, „Powtórne święta Kristin”.

Data premiery i kraj produkcji

Film fabularny „Z wyrazami szacunku” miał swoją premierę 20 stycznia 2020 roku we Francji. Film został wyprodukowany w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych.

Tytuł angielski „Sincerely, Yours, Truly”

Czas trwania filmu

Film „Z wyrazami szacunku” trwa 83 minuty.

Gdzie obejrzeć film „Z wyrazami szacunku”?

Cały film „Z wyrazami szacunku” online OGLĄDAJ w vod.tvp.pl