Sprzedawcy

„Sprzedawcy” (2004)Film pokazuje podstawowy mechanizm współczesnej cywilizacji – mechanizm sprzedaży. Umiejętność sprzedawania jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności we współczesnej Polsce. Nieważne co sprzedajesz, ważne byś potrafił to sprzedać. Wtym rozumieniu sprzedaż to wmówienie klientowi, że właśnie tego produktu potrzebuje teraz i zaraz. Wmówienie metodami sprawdzonymi, działającymi właściwie na każdego.

Opis filmu:
Głównymi bohaterami filmu są mistrz, z sukcesami sprzedający od ponad sześciu lat „czystą wodę” – filtry do uzdatniania wody po 3500 zł za sztukę. Mistrz wprowadza w tajniki sztuki sprzedaży ucznia - kandydata na sprzedawcę filtrów.

Kamera śledzi kolejne etapy treningu ucznia. Uczeń jednak początkowo pełen zapału do nowej pracy, z czasem zaczyna mieć wątpliwości czy wmawianie ludziom konieczności posiadania filtrów do wody jest jego powołaniem. Wie, że jeśli chce przetrwać w dzisiejszej Polsce, musi nauczyć się sprzedawać, ale jeszcze odmawia zgody na świat, którym rządzi sprzedaż.

Reżyseria:
Autorem filmu „Sprzedawcy” jest Dariusz Małecki, producent, reżyser i scenarzysta.

Data premiery i kraj produkcji:
Film „Sprzedawcy” wyprodukowano w 2004 roku, w Polsce.

Czas trwania filmu:
Film „Sprzedawcy” trwa 21 minut.

Gdzie obejrzeć film „Sprzedawcy”?
Cały film „Sprzedawcy” online oglądaj w vod.tvp.pl.