Seriale / Obyczajowe / Wszystko przed nami
foto 4:3
„Wszystko przed nami” to historia młodych ludzi, których łączy przyjaźń. Po powrocie z Mediolanu postanawiają założyć wspólny biznes. W malowniczej kamienicy w centrum Lublina pod szyldem „Dobry Adres” powstają kolejno bar, nowoczesny hostel i kancelaria prawna, a z czasem inne przedsięwzięcia.
rozwiń »
  foto

  Marianna nie potrafi utrzymać dłużej w tajemnicy wiedzy o manipulacjach Olgierda i decyduje się pokazać Oli płytę z filmem o Nowaku.

  foto

  Agata zwierza się Sylwii, że Paweł zamierza dotrzeć za pośrednictwem Starzaka do mocodawców zabójstwa swojego ojca.

  foto

  Agata dowiaduje się, że Paweł sprowadził do Dobrego Adresu zabójcę swojego ojca i ukrył przed nią ten fakt. Mazur tłumaczy ukochanej, że chce pomóc wybronionemu klientowi, ale Gajewska nie wierzy, że Paweł naprawdę wybaczył Starzakowi.

  foto

  Agata ma żal do Pawła, że zaniedbuje ją przez nadmierne zaangażowanie w proces Starzaka.

  foto

  Olgierd dzwoni do Marianny i prosi, żeby znalazła w jego gabinecie płytę z napisem „Nowak” i zniszczyła ją bez obejrzenia.

  foto

  Po utracie przytomności Sylwia trafia do szpitala. Wojtek czuwa przy jej łóżku i dowiaduje się, że miała mikrowylew. Później idzie do Oli, by poinformować ją o wszystkim.

  foto

  Wojtek przeżywa załamanie po zerwaniu zaręczyn przez Olę i nie jest w stanie normalnie pracować. Marco wraca z wesela córki i stara się poprawić przyjacielowi humor.

  foto

  Paweł i Sylwia dostrzegają w aresztowaniu Szawarskiego szansę na pomyślne rozwiązanie sporu o kamienicę. Wojtek ma im to za złe...

  foto

  W Dobrym Adresie trwają przygotowania do Wigilii. Paweł i Agata przywożą do Lublina matkę Pawła. Wojtek wie, że to już ostatni moment na polubowne rozwiązanie konfliktu z Szawarskim.

  43

  Agata jest zawiedziona, że Paweł nie zaprosił jej na święta do swojej matki, ale nie umie powiedzieć ukochanemu wprost, czego oczekuje. Zrezygnowana, postanawia jechać z Marcinem do matki i Dominika.

  foto

  Ola i Wojtek informują rodziców o swoich zaręczynach. Marianna cieszy się szczęściem młodych, ale Olgierd jest wściekły.

  image

  Agata jest zaniepokojona zmianą w zachowaniu Marcina i podejrzewa, że pod jej nieobecność Dominik próbował zastraszyć chłopca. Ten twierdzi jednak, że wreszcie udało mu się porozumieć z ojcem. Tymczasem Wojtek kupuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się Oli.

  image

  Ola zostaje zwolniona dyscyplinarnie z kancelarii Watersona i grozi jej utrata praw do wykonywania zawodu. Olgierd obwinia się o to, że prosząc córkę o śledzenie powiązań szefa z osobami chcącymi doprowadzić go do bankructwa, zniszczył jej karierę.

  foto

  Ola zauważa u wspólnika Watersona teczkę w charakterystycznej obwolucie, którą widziała wcześniej u spotkanego przypadkiem na mieście Arkadiusza.

  foto

  Wojtek musi przerwać randkę z Olą i wrócić do Lublina, żeby zająć się problemami z prądem w kamienicy. Stefan dowiaduje się, że awaria wystąpiła w należącym do Szawarskiego budynku i podejrzewa Olgierda o celowe doprowadzenie do usterki.

  foto

  Paweł i Agata wracają z Mediolanu. Gajewska jest już po rozwodzie z Luką. Tymczasem Klaudiusz przychodzi do kancelarii z bukietem kwiatów dla Oli.

  foto

  Leszek jest w rozterce i wciąż nie wie, co powinien powiedzieć, zeznając w sprawie nielegalnego kasyna. Basia obawia się zemsty mafii i namawia męża, by nie ujawniał przed sądem całej prawdy o brudnych interesach swojego byłego szefa...

  foto

  Na wieść o kłopotach z Zuzą Anna przerywa pobyt zagraniczny i wraca do Polski. Wzruszone, matka i córka przepraszają się za to, że postawiły się nawzajem w trudnej sytuacji. Stefan idzie po radę do księdza i błaga żonę, by wybaczyła mu zdradę...

  foto

  Zdemaskowana jako kochanka Stefana, Jola wyprowadza się z Dobrego Adresu. Żegnając się z Małkiem kobieta wyznaje, że nie chciała rozbić jego rodziny, ale wciąż go kocha i będzie na niego czekać.

  foto

  Stefan jest w kompletnej rozsypce po ucieczce córki. Tymczasem Zuza znajduje nocleg w budynku magazynu, w którym rządzi niezrównoważony psychicznie mężczyzna...

  foto

  Zuza ucieka z domu. Na czele akcji poszukiwawczej, do której włączają się przyjaciele Stefana, staje niespodziewanie Dominik.

  foto

  Anna nie wraca na noc po odkryciu romansu męża z Jolą. Rano, przy córce, wypomina Stefanowi zdradę.

  image

  Jola i Stefan pełnią wspólnie rolę chrzestnych córeczki Waldka. Małek stara się zachować dystans, ale Jola nawet w kościele nie przestaje go kusić i prowokować.

  image

  Ola nie potrafi poradzić sobie z zazdrością o Izę, gdy ta niespodziewanie przychodzi rano do mieszkania Wojtka.

  image

  Stefan reaguje nerwowo, gdy Zuza i Marcin idą się razem uczyć i sugeruje Annie, by porozmawiała z córką na temat seksu.

  foto

  Nowak odzyskuje od detektywa zdjęcia swojego dziadka i resztę pieniędzy za współpracę z Szawarskim. Rozżalony, że sprzedał się za tanio, pije wódkę w barze...

  image

  Wojtek nie chce wchodzić w spółkę z Szawarskim. Olgierd grozi mu, że jeszcze pożałuje tej decyzji. Leszek czeka na decyzję sądu i żyje w coraz większym strachu. Ola ma kłopoty w pracy.

  image

  Kozakowie boją się zemsty włoskiej mafii. Jej wysłannicy mogą skrzywdzić Michałka. Leszek nie chce jechać do Mediolanu. Postanawia zrezygnować ze składania zeznań w sprawie swojego dawnego szefa. Wojtek rozważa złożoną mu przez Szawarskiego ofertę założenia spółki.

  image

  Ola przekazuje Wojtkowi zaproszenie na obiad do swoich rodziców. Szczepański waha się, czy powinien odwiedzić Szawarskich. Tymczasem Olgierd postanawia złożyć chłopakowi córki pewną propozycję.

  foto

  Stefan coraz bardziej boi się wpadki przed Anną i naciska na Zuzę, by trzymała w tajemnicy jego romans. Córka stawia mu warunek: ma obiecać, że nigdy już nie zdradzi mamy.

  foto

  Anna jest oburzona zachowaniem Joli. Nie dość na tym, że przyjęła mieszkanie w kamienicy jako łapówkę, to jeszcze ma czelność pokazywać się w Dobrym Adresie, a nawet próbuje szukać tu przyjaciół.

  foto

  Zuzę coraz bardziej irytuje beztroskie zachowanie Anny, która po wspólnych wakacjach ze Stefanem wydaje się szczęśliwa i jeszcze bardziej zakochana w mężu. Dziewczyna chce w złości powiedzieć matce, że ojciec ją zdradzał.

  foto

  Olgierd składa Wojtkowi propozycję kupna kamienicy, a Szczepański z miejsca odrzuca ofertę. Okazuje się jednak, że Szawarski ma już prawa do dwóch trzecich budynku i chce jedynie odkupić brakujące udziały.

  image

  Detektyw i Arkadiusz starają się przekonać Nowaka, że kamienica przy Staromiejskiej należała do jego dziadka. Mężczyzna nie chce brać udziału w fałszerstwie, ale pomocnicy Olgierda szantażują go.

  image

  Paweł dowiaduje się, że taktyka rozwodowa Luki ma na celu zostawienie Agaty bez grosza. Gajewska chce jechać do Mediolanu, ale Mazur przekonuje, że to on będzie ją reprezentował we Włoszech.

  image

  Do Agaty dzwoni jej włoska przyjaciółka z niepokojącymi informacjami. Wygląda na to, że Luca stara się, by sprawa rozwodowa przybrała niekorzystny dla żony obrót.

  image

  Arkadiusz wraz z detektywem docierają do Jana Nowaka, który zarabia, udając na promenadzie żywy pomnik.

  image

  Ola i Wojtek spędzają razem czas w Lublinie. Zuza daje do zrozumienia ojcu, że wie o Marinie i wymusza na nim zgodę, by mogła zostać sama w domu podczas urlopu rodziców.

  image

  Dowiedziawszy się, że Stefan ma rodzinę, zrozpaczona Marina zamierza wrócić do Włoch. Przed dworcem zaczepia ją Jola i wyznaje, że też jest kochanką Stefana. Kobiety sprzymierzają się przeciwko Małkowi.

  image

  Anna martwi się o Stefana. Chce go zabrać do szpitala na badania. Agata i Basia są ciekawe, kim jest mężczyzna, w poszukiwaniu którego Marina przyjechała do Polski. Sylwia ma do Pawła pretensje, że wspólnik zajmuje się tylko sprawą Starzaka, a większość nowych klientów przerzuca na nią.

  image

  Paweł informuje wspólników, że mogą zgodnie z prawem wynająć firmę cateringową. Ma to być sposób na poradzenie sobie z brakiem koncesji na alkohol.

  fot.

  Stefan, wykończony po awanturze z zazdrosną Mariną, wraca do domu. A żona robi mu niespodziankę - i to niespodziankę z „pieprzykiem”.

  foto

  Stefan błaga Janka o dyskrecję w sprawie Mariny i główkuje, jak utrzymać w sekrecie przyjazd pięknej Włoszki do Polski. Wojtek robi Izie awanturę o to, że miesza się do jego prywatnych spraw.

  foto

  Jola opowiada w Dobrym Adresie o porodzie Kasi, napomykając przy tym, że bardzo pragnie mieć dziecko. Stefan jest zszokowany wyznaniem kobiety.

  fot.

  Paweł zdobywa zaufanie Starzaka, zabierając jego psa ze schroniska i znajdując mu tymczasowy dom u Waldka. Jola rozkleja się przy Stefanie i wyznaje mu, że coraz trudniej znosi rolę kochanki, gdyż on rozbudził jej pragnienie posiadania rodziny.

  fot.

  Dziennikarka Magda Liszka przedstawia Szawarskiemu listę „Nowaków” do filmu dokumentalnego.

  fot.

  Paweł odwiedza w więzieniu zabójcę swojego ojca i przedstawia mu się jako jego nowy obrońca. Mężczyzna reaguje na Mazura dużą nieufnością.

  fot.

  Iza chce wrócić do pracy w Dobrym Adresie, ale Wojtek karze jej wrócić do domu i odpoczywać. Stefan pomaga Agacie w przemeblowaniu mieszkania. Paweł ma do Sylwii pretensje, że poprosiła znajomego policjanta o sprawdzenie jego przeszłości. Mazur podejmuje się obrony człowieka, który zabił jego ojca.

  fot.

  Paweł mówi Wojtkowi, że trzeba znaleźć nową osobę do pracy za barem na miejsce Izy. Sylwia po raz pierwszy w życiu wniosła pozew zbiorowy i denerwuje się przed rozprawą. Paweł zaprasza Agatę do teatru.

  foto

  Wojtek denerwuje się, że Iza nie otworzyła na czas Dobrego Adresu i nie stawiła się w pracy. Okazuje się, że dziewczyna wylądowała w szpitalu wskutek pobicia. Szawarski postanawia posłużyć się Magdą Liszką do realizacji swoich planów związanych z kamienicą Szczepańskich.

  image

  Ola i Wojtek korzystają z rzadkich chwil, kiedy mogą być razem. Szawarska opowiada ukochanemu o dylematach, przed którymi staje w kancelarii Watersona.

  image

  Agata i Paweł nie kryją się przed przyjaciółmi z uczuciem, które ich połączyło. Sylwię, która skrycie kocha Pawła, bardzo to boli. Szawarski podpisuje z Wiśniewską umowę kupna roszczeń do kamienicy przy Staromiejskiej.

  image

  Paweł mówi Agacie, że Luca chce jej powrotu, bo nie może sobie pozwolić na rozwód z powodów finansowych. Szawarski próbuje przekonać Wiśniewską do sprzedania mu praw do kamienicy Szczepańskich.

  image

  Agata jest bardzo zdenerwowana obecnością Luki w Lublinie. Pavoni grozi Pawłowi, że wykorzysta fakt jego bliskiej znajomości z Gajewską w sądzie. Gdy wreszcie spotyka się z żoną, próbuje namówić ją, by do niego wróciła.

  image

  Agata zabiera Marcina do Lublina. Halina i Dominik bardzo przeżywają wyjazd syna. Jola ma do Stefana pretensje, że ten jest opryskliwy. Do Lublina przyjeżdża Luca Pavoni.

  image

  Agata jest zaniepokojona, że Dominik zażądał wypisu ze szpitala akurat w dniu, w którym Marcin ma wyjechać do Lublina. Gajewska nie wierzy w dobre intencje ojczyma.

  image

  Wojtek chce być szczery wobec Oli i przyznaje się, że musiał zatrudnić w swoim barze Izę. Wojtek i Paweł nie znajdują w Archiwu poszukiwanych dokumentów.

  image

  Paweł obawia się, że Wojtek może nie być jedynym prawowitym spadkobiercą praw do kamienicy i namawia przyjaciela do sprawdzenia dokumentów firmy Bernat i Spółka w warszawskim archiwum. Ola przechodzi w nowej pracy chrzest bojowy.

  image

  Sylwia poznaje rodzinny sekret Pawła i prosi znajomego komisarza policji, by prześwietlił przeszłość wspólnika.

  image

  Paweł wyjawia Agacie, za co trafił w dzieciństwie do poprawczaka i odkrywa przed przyjaciółką traumatyczną historię swojej rodziny.

  image

  Iza stara się wypaść jak najlepiej podczas pierwszego dnia pracy w Dobrym Adresie, ale Wojtek nie kryje, że Podleska nie jest tam mile widziana. Anna dowiaduje się, że Stefan dostał mieszkanie w kamienicy i trzymał ten fakt w tajemnicy przed nią.

  image

  Sąd oddaje Izie pod opiekę Tomka pod warunkiem, że kobieta udowodni, iż jest w stanie zapewnić dziecku dobre warunki.

  image

  Paweł zachęca Wojtka do założenia Szawarskiemu sprawy w sądzie o pobicie. Szczepański boi się, że takie rozwiązanie utrudni mu odzyskanie Oli.

  fot.

  Ola nie chce rozmawiać z Wojtkiem od czasu, kiedy zastała w jego mieszkaniu Izę. Szczepański nie daje jednak za wygraną i – by wyjaśnić wszystko ukochanej – jedzie do domu Szawarskich. Na jego widok Olgierd traci nad sobą panowanie.

  image

  Iza żali się Wojtkowi, że ktoś złożył doniesienie o pozostawieniu dziecka bez opieki i Tomek trafił do pogotowia opiekuńczego. Podleska błaga go o pomoc w odzyskaniu dziecka.

  fot.

  Pawła zastanawia fakt, że Szawarski zainteresował się jednym z eksponowanych na wystawie starych zdjęć kamienicy.

  image

  Wojtek boi się, że Ola nie będzie chciała się z nim związać po wszystkich nieporozumieniach, jakie się między nimi wydarzyły. Tymczasem Szawarska przed rozmową kwalifikacyjną w warszawskiej kancelarii prawnej poznaje przystojnego adwokata, Klaudiusza.

  foto

  Agata zauważa sińce Marcina i pyta, co wydarzyło się na polowaniu. Ola ubiegać się o pracę w kancelarii Watersona. Dominik budzi się z pooperacyjnej śpiączki.

  foto

  Dominik budzi się rankiem po polowaniu. Widzi nad sobą syna celującego do niego z broni...

  image

  Dominik chce dać Marcinowi lekcję prawdziwego męstwa i zabiera go na polowanie. Jola wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć i zgodzi się nawet na bycie tą drugą...

  image

  Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który właśnie wyszedł z więzienia. Nie podoba mu się, że podczas jego nieobecności dziewczyna odnowiła kontakty z Wojtkiem.

  fot.

  Stefan zauważa, że Waldek przyszedł do pracy pijany i go zwalnia. Ciężarna żona Waldka prosi Małka, by dał jej mężowi jeszcze jedną szansę...

  fot.

  Paweł po raz pierwszy od powrotu do Polski odwiedza dom rodzinny. Podczas spotkania z matką ożywa bolesna przeszłość.

  fot.

  Olgierd dowiaduje się od Oli, że ta ma chłopaka i dzieli się rewelacją z żoną. Marianna udaje zaskoczoną i prosi męża, by zaakceptował wybranka córki, nawet jeśli mu się on nie spodoba.

  fot.

  Róża jest niezadowolona, że wszyscy oprócz niej i Janka poznali już dziewczynę Wojtka. Pod wpływem słów matki Szczepański zaprasza rodziców na kolację z Olą.

  foto

  Stefan nie potrafi dłużej żyć w zakłamaniu i wyznaje Joli, że ma żonę. Czy to już koniec gorącego romansu?

  43

  Po wyznaniu sobie trudnych tajemnic z przeszłości Wojtek i Ola zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Stefan lawiruje, by nie iść do łóżka z Jolą...

  foto

  Wojtek mówi Oli, że nie muszą się już kryć przed jego przyjaciółmi i zaprasza ukochaną, by odwiedziła go w Dobrym Adresie...

  foto

  Stefana dopadają wyrzuty sumienia, gdy Anna godzi się z Zuzą i mówi, że powinni sobie we trójkę bardziej ufać.O romansie Małka z panią inspektor dowiaduje się Paweł.

  image

  Iza prosi Wojtka o pomoc w znalezieniu zatrudnienia i otrzymuje kilka ofert. Do Olgierda dociera wiadomość, że Dobry Adres dostał warunkową zgodę na otwarcie...

  image

  Ola i Wojtek martwią się narastającym między ich rodzinami konfliktem. Szawarska po raz pierwszy zaprasza ukochanego do siebie do domu. Ich randka zostaje gwałtownie przerwana...

  foto

  Ola nie chce żyć dłużej w zakłamaniu i zamierza wyznać ojcu, że zakochała się w jego przeciwniku biznesowym. Wojtek postanawia sprawdzić prawdomówność Izy...

  foto

  Paweł mówi Wojtkowi o bójce jego ojca z Szawarskim i ma do Szczepańskiego pretensje, że przez związek z Olą może doprowadzić do eskalacji konfliktu między rodzinami.

  foto

  Agata odwiedza ojczyma pod pretekstem poszukiwania przedmiotów w stylu retro do dekoracji hostelu. Daje Dominikowi do zrozumienia, że Marcin mógłby rozwinąć skrzydła w dobrej szkole w Lublinie.

  foto

  Janek zauważa, że Wojtek jest bardzo rozkojarzony. Dochodzi do wniosku, że syn się zakochał. Z kolei Ola wyznaje matce, że poznała wyjątkowego chłopaka...

  fot.

  Paweł ma Wojtkowi za złe, że spotyka się z córką człowieka, który usiłuje zniszczyć ich spółkę. Basia zapomina upomnieć się o opłatę za pobyt od pierwszych gości hostelu.

  fot.

  Róża i Janek martwią się, że Wojtek wciąż kontaktuje się z Izą i ostrzegają syna przed zaangażowaniem w sprawy byłej narzeczonej.

  foto

  Olgierd stara się załagodzić konflikt z córką. Ola martwi się, że Wojtek nie będzie chciał jej znać po tym, czego się o niej dowiedział.

  43

  Ola domyśla się, że za trudności Dobrego Adresu jest odpowiedzialny jej ojciec i domaga się od Olgierda wyjaśnień. Tymczasem Agata odwiedza Marcina...

  foto

  Marcin stara się przypodobać Agacie w nadziei, że będzie mógł zostać w Lublinie. Paweł ostrzega ją, że zatrzymując chłopca u siebie, naraża się na konsekwencje...

  foto

  Zbliża się koniec remontu kamienicy. Paweł i Sylwia prowadzą już pierwsze sprawy we wspólnej kancelarii, a Agata nadzoruje urządzanie pokojów w hostelu. Wspólnicy szykują się do uroczystego otwarcia knajpy...

  foto

  Wojtek odwiedza Izę i daje jej trochę pieniędzy na utrzymanie dziecka. Zostawia też byłej dziewczynie swój numer telefonu na wypadek, gdyby potrzebowała pomocy.

  foto

  W kamienicy trwają intensywne prace remontowe, w które angażują się wszyscy wspólnicy. Między przyjaciółmi pojawiają się jednak pierwsze różnice zdań na tematy finansowe.

  foto

  Wojtek, Paweł i Leszek podpisują umowę spółki, której nadają nazwę Dobry Adres i decydują, że jako pierwsze otworzą pub i kancelarię. Wojtek rozpoczyna starania o kredyt na uruchomienie biznesu.

  foto

  Paweł zwierza się Agacie, że dostał od szefa propozycję awansu, mimo że Luca starał się o zwolnienie go z kancelarii. Agata jest oburzona nieczystymi zagrywkami męża.

  image

  Właściciel kasyna grozi Leszkowi, że skrzywdzi jego rodzinę, jeśli ten nie zapłaci mu za poniesione przez firmę straty. Basia i Leszek nie mają pomysłu na wybrnięcie z potrzasku.

  image

  Paweł odwiedza Wojtka w areszcie i radzi mu, by zeznał, że noc, kiedy dokonano gwałtu, spędził w kasynie. Szczepański boi się, że wyjdzie na jaw nielegalne zajęcie Leszka.

  image

  Francesca próbuje uwieść Szczepańskiego. Ten woli jednak pójść do kasyna. Po powrocie znajduje w swoim pokoju pobitą i zgwałconą dziewczynę...

  (fot. K. Szymczuk/TVP)

  Paweł jest wziętym prawnikiem, Agata – byłą modelką, żoną włoskiego arystokraty. Łączy ich przyjaźń i Mediolan, w którym mieszkają.

  image

  To tytuł nowego serialu Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki, który powstaje m.in. w Warszawie oraz Mediolanie. Premiera we wrześniu w TVP1.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję pliki cookies z tej strony