Seriale / Obyczajowe / Moda na sukces
(fot. TVP)
W życiu jak w interesach – wiele łączy, ale wiele też dzieli. Ten amerykański serial jest najpopularniejszą telenowelą na świecie, oglądaną przez około 300 milionów widzów w 140 krajach. „Moda na sukces” na ekranach jest od ponad 20 lat.

Serial obyczajowy, USA 1987
Reżyseria:
Michael Stich, Susan Flannery
Występują: Drew Tyler Bell, Lesley-Anne Down, Kayla Ewell, Susan Flannery
rozwiń »
  • nowość
  43

  W czasie eleganckiego przyjęcia Bill Spencer przedstawia światu Liama, jednocześnie namaszczając go na swojego zastępcę. Hope czuje się odtrącona. Amber jedzie za Liamem do jego mieszkania.

  • nowość
  43

  Hope szykuje się na przyjęcie u Billa Spencera. Liam przysyła jej prezent: piękną suknię. Amber prosi Marcusa, żeby załatwił jej miejsce na liście gości.

  • nowość
  image

  Amber mówi Oliverowi, że zdobędzie serce Liama. Taylor oskarża Brooke o wywołanie kolejnego skandalu i podczas rozmowy z Ridge'em przypomina mu, że obiecał jej zawiesić nową kolekcję, jeśli dojdzie do kolejnych kontrowersji z udziałem ich syna. Bill mówi Liamowi o przyjęciu, które zostanie zorganizowane na jego cześć.

  • nowość
  image

  Ridge jest zszokowany widokiem kompromitującego zdjęcia Brooke i Thomasa. Żąda od nich wyjaśnień. Nagle zjawia się Thorne z wiadomością, że tajemnicze zdjęcie zrobiło im skuteczną reklamę. Amber jest zdecydowana uwieść Liama i wyjść za niego. Tłumaczy Oliverowi, że chce mieć pieniądze i żyć w luksusie...

  foto

  Liam pokazuje Hope stronę internetową, gdzie przedstawiany jest jako beztroski playboy. Wyjaśnia, że to tylko chwyt marketingowy. Tymczasem Aggie pyta Whipa, czy się postarał, żeby Ridge nie niszczył jego małżeństwa.

  foto

  Trwają przygotowania do pokazu kolekcji „Tabu”. Whip jest wściekły na Ridge'a i chce się na nim odegrać. Thomas i Brooke zapewniają Ridge'a, że go nie zawiodą.

  foto

  Whip dochodzi z Taylor do porozumienia. Ale między nim i Ridgem następuje ostra wymiana zdań. Zazdrosny o Ridge'a Whip postanawia się zemścić.

  foto

  Między Taylor i Whipem dochodzi do ostrej sprzeczki. Whip zarzuca żonie zbyt zażyłe stosunki z byłym mężem. Bill Spencer chce wprowadzić Liama w wielki świat i jednocześnie odizolować go od Hope. Liam ma zostać twarzą Spencer Publications.

  43

  Oliver zapewnia Hope o swojej miłości i prosi, żeby do niego wróciła. Bill Spencer próbuje nakłonić Liama do zerwania z Hope. Tymczasem Whip czuje, że Taylor oddala się od niego.

  foto

  Taylor zapewnia Whipe'a o swojej miłości. Przekonuje go, że nie powinien obawiać się Ridge'a. Amber jest świadkiem rozmowy Olivera ze Spencerem i postanawia wtrącić swoje trzy grosze.

  foto

  Bill Spencer składa Oliverowi zaskakującą propozycję. Chce mu pomóc odzyskać Hope. Jest zdania, że Liam ma jeszcze czas na poważny związek...

  foto

  Amber usiłuje przekonać Hope, że powinna być z Oliverem, nie z Liamem. Kiedy Hope wraca do domu, opowiada Brooke i Ridge'owi o sytuacji, w jakiej się znalazła.

  foto

  Taylor zaprosiła do siebie Stephanie. Powtarza jej to, co powiedział Ridge: jeśli Brooke doprowadzi do kolejnego skandalu, on się z nią rozwiedzie i wróci do Taylor. Stephanie jest przerażona.

  43

  Aggie zastała u Olivera Amber. Żąda, żeby brat ją wyrzucił. Po wyjściu siostry, Oliver każe Amber opuścić jego dom. Tymczasem Taylor zaprasza do siebie Ridge'a...

  foto

  Brooke, Donna, Katie i Stephen rozmawiają w restauracji. Donna po rozwodzie podróżowała po świecie i spotkała się w Paryżu z ojcem, który zaprosił tam Pam. Żadna z sióstr nie jest zadowolona z tego, że tych dwoje coś łączy.

  foto

  Brooke tłumaczy Stephanie, że chodzi jej tylko o dobro firmy. Za to Taylor twierdzi, że skoro Brooke uwiodła prawie wszystkich Forresterów, należy chronić przed nią Thomasa. Amber mówi Oliverowi, że nadal chce żeby odzyskał Hope.

  foto

  Taylor nie umie pogodzić się z tym, że Thomas i Brooke pracują wspólnie przy nowej kolekcji. Boi się, że Brooke uwiedzie jej syna.

  43

  W obliczu kryzysu Domu Mody „Jackie M”, Nick postanawia przyjąć z powrotem do pracy swoją matkę i Owena. Tymczasem Liamowi w końcu udaje się dotrzeć do domu Olivera i pokrzyżować mu plany. Opowiada Hope, co mu się przydarzyło w drodze na przyjęcie.

  43

  Hope jest rozczarowana, że Liam nie dotrzymał słowa i nie przyszedł na jej przyjęcie. Wypija parę kieliszków wina i zgadza się wyjść z imprezy w towarzystwie Olivera.

  43

  Trwa przyjęcie na cześć Hope. Ona i Liam planują spędzić swoją pierwszą wspólną noc. Oliver jest o to zazdrosny. Amber postanawia mu pomóc. Podstępem wywozi Liama z miasta...

  image

  Stephanie zostaje poddana nowatorskiemu zabiegowi usunięcia guzów mózgu z wykorzystaniem noża Gamma. Tymczasem Hope ma być gościem honorowym tradycyjnego wakacyjnego przyjęcia Domu Mody Forrester. Jej partnerem będzie Liam.

  foto

  Taylor oświadcza, że nie pozwoli na wykorzystanie pocałunku Thomasa i Brooke do promocji kolekcji „Tabu”. Stephanie jest w szpitalu na badaniach. Towarzyszą jej Eric i Dayzee.

  foto

  Ridge zwołał w firmie zebranie. Ogłosił, że postanowił wykorzystać sprzyjającą sytuację spowodowaną pocałunkiem Thomasa i Brooke. Proponuje nazwać nową męską kolekcję „Tabu”. Taylor nie wierzy własnym uszom.

  43

  Amber i Oliver budzą się razem po upojnej nocy. Tymczasem Ridge, na prośbę Whipa, przychodzi do Taylor. Pociesza ją mówiąc, że Brooke nie zamierza uwodzić Thomasa. Okazuje się, że Thomasa łączy coś z Madison...

  foto

  Hope przychodzi do Olivera i oświadcza, że chociaż niedawno się pocałowali, jej chłopakiem jest teraz Liam. Oliver jednak kolejny raz powtarza, że jego uczucie do niej się nie zmieniło.

  43

  Thomas tłumaczy Hope, że wywołując skandal na pokazie chciał wzbudzić zainteresowanie mediów. Nie martwi się tym, że to wydarzenie może poróżnić Brooke i Ridge'a.

  foto

  Ridge zarzuca Brooke brak rozwagi i skłonność do popadania w tarapaty. Zaczyna tracić wiarę w swoją żonę. Również Taylor jest na nią oburzona. Boi się złego wpływu Brooke na Thomasa.

  foto

  Pocałunek Thomasa i Brooke wywołuje sensację. Młody projektant znajduje się w centrum uwagi mediów. Jest zadowolony, bo osiągnął swój cel. Nie rozumie, że zranił rodziców.

  image

  Oliver i Hope rozmawiają o tym, jak wiele ich łączy. Oliver nie traci nadziei, że Hope do niego wróci. Dziennikarze nudzą się na pokazie kolekcji Thomasa. Zdesperowany chłopak chcąc zwrócić na siebie uwagę, publicznie całuje Brooke.

  43

  Pokaz kolekcji, którą firmuje Hope, okazuje się wielkim sukcesem. Nick uświadamia sobie, że Amber ukradła całą kolekcję Forresterom. Thomas nie kryje niezadowolenia.

  foto

  Hope informuje rodzinę o tym, że Amber ukradła projekty z nowej kolekcji „Nadzieja na przyszłość”. Forresterowie postanawiają przyśpieszyć swój pokaz, żeby ubiec Amber.

  foto

  Amber jest u Olivera. Chce wykraść z jego tabletu zdjęcia projektów do kolekcji Hope. Nie wie, że Hope i Liam zakradli się pod okno i ją obserwują...

  image

  Stephanie opowiada Ericowi o wizycie w schronisku i prosi go o wsparcie jej inicjatywy pomocy bezdomnym. Hope podejrzewa, że Amber chce wykorzystać Olivera do własnych celów.

  foto

  Stephanie spotyka się z Dayzee w schronisku dla bezdomnych. Zamierza porozmawiać z przebywającymi tu ludźmi, żeby zorientować się, jak można im pomóc.

  fot

  Nick, Whip i Aggie są pod wrażeniem wspaniałych projektów Amber. Nikt nie podejrzewa, że ukradła je Forresterom.

  foto

  Amber upija Olivera i kradnie resztę projektów Forresterów. Nick jest przekonany, że Amber jest ich autorką.

  43

  Hope spotyka Oliviera w barze. Chłopak przyszedł tam z Amber. Była dziewczyna próbuje go ostrzec, że Amber prawdopodobnie nie ma wobec niego szczerych zamiarów...

  image

  Amber próbuje uwieść Nicka. On jednak wyraźnie oświadcza, że nie zawiedzie zaufania Aggie. Trwa operacja Stephanie. Do szpitala przyjechała cała rodzina. Jest też Dayzee.

  image

  W szpitalu Stephanie prosi swoją lekarkę o natychmiastowe zorganizowanie jej operacji. Chce również, żeby zbadano dziecko będące pod opieką Dayzee.

  foto

  Pam prosi Taylor żeby jeszcze raz spróbowała namówić Stephanie na leczenie, ale Taylor wie, że to nic nie da. Bezdomny muzyk, Anthony, opowiada Brooke jak kiedyś okaleczył go jego ojciec. Tymczasem Stephanie zaczyna rozmawiać z Dayzee i jest pod wrażeniem tego, co widzi i słyszy...

  43

  Taylor rozmawia w szpitalu z doktor Lewis, która mówi jej jak ciężki jest stan Stephanie. Przypadkiem słyszy to Pam. Stephanie, która wybrała się z Brooke do miasta, widzi czarnoskórą dziewczynę, która ukradła jej szal...

  image

  - Trzeba wiedzieć, kiedy elegancko odejść – mówi Stephanie. Taylor prosi ją, aby ta zadbała o swoje zdrowie i walczyła z chorobą. Ona jednak ma inne plany.

  image

  Brooke nie może pogodzić się z decyzją Stephanie, która uparcie odmawia leczenia. Nawet lekarze nie umieją jej przekonać, że powinna walczyć. Zdesperowana Brooke powierza Taylor sekret Stephanie.

  image

  Stephanie oświadcza zdumionej rodzinie, że wynajęła luksusowy jacht, i że zaprasza wszystkich na wakacje. Whip boi się, że Amber zniszczy kruche szczęście Aggie.

  image

  Stephanie i Brooke spędzają dzień w Parku Rozrywki. Stephanie czuje się coraz gorzej, ale nie chce iść do szpitala. Chce się cieszyć każdą chwilą życia. Nick i Bridget rozstają się definitywnie.

  image

  Nick próbuje ratować nadszarpnięty wizerunek firmy. Zwalnia Bridget z pracy. Nową główną projektantką „Jackie M” zostaje Amber.

  image

  Liam przeprowadza wywiad ze Steffy. Jednak jej podejście do rozmowy jest dalekie od profesjonalizmu. Steffy przyjmuje gościa w bieliźnie i otwarcie go uwodzi. Brooke wraca do pracy w Domu Mody.

  image

  Liam spotkał się z Hope w Domu Mody. Mówi, że wciąż wykonuje w firmie ojca czarną robotę. Steffy przychodzi do Billa Spencera i proponuje, żeby zamiast się interesować skandalami, zajął się promocją nowych kolekcji.

  image

  Bridget jest smutna, bo choć Owen interesuje się dzieckiem, kocha swoją żonę i jej nie opuści. Rick oświadczył się Jackie. Brooke usiłuje przekonać Stephanie, aby zechciała się leczyć.

  43

  Brooke chce zdradzić Ridge'owi sekret Stephanie. Ridge jednak myśli, że matka zaczęła ufać Brooke i woli zaczekać aż sama mu wszystko powie. Bridget nie chce, żeby ze względu na nią Rick uwodził Jackie.

  image

  Nick martwi się o Bridget i jej dziecko, którzy stali się ofiarami skandalu wywołanego przez Billa Spencera. Podczas swojego przyjęcia urodzinowego Stephanie oświadcza, że musi wszystkim coś powiedzieć...

  image

  Ridge się dziwi, bo Brooke bardzo się spieszy na przyjęcie urodzinowe Stephanie. Hope dzwoni do Stephanie i pyta czy może przyjść na jej przyjęcie z Liamem. Oliver mówi Aggie i Nickowi, że on i Hope ze sobą zerwali, a Hope spotyka się z Liamem.

  image

  Stephanie prosi Brooke o dochowanie tajemnicy. Nie chce powiedzieć rodzinie, że umiera na raka. Zaprasza wszystkich na wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Pragnie zostawić im miłe wspomnienie i w ten sposób się z nimi pożegnać.

  image

  Stephanie nie może uwierzyć w to, że jest ciężko chora. Wezwany na konsultację onkolog, potwierdza wcześniejszą diagnozę. Stephanie ma raka płuc. Zostało jej parę miesięcy życia. Brooke jest zdruzgotana.

  foto

  Stephanie sama wzywa pogotowie, które zawozi ją do szpitala. Brooke jest przekonana, że Stephanie symuluje niedyspozycję. Niestety okazuje się, że Stephanie naprawdę jest chora. Lekarze wykrywają u niej raka.

  image

  Rick korzystając z nieobecności Owena próbuje uwieść jego żonę. Stefanie odwiedza Brooke i proponuje jej całkowitą rezygnację z pracy. Stephanie opuszczając dom upada i prosi żonę swojego syna o pomocną dłoń. Brooke myśląc, że starsza kobieta udaje, nie pomaga jej.

  image

  Na konferencji prasowej kończącej pokaz nowej kolekcji Jackie wyznaje dziennikarzom, że Owen jest ojcem dziecka Bridget. Bill Spencer zamierza opisać ten skandal i zbić na nim majątek.

  image

  Jackie i cały jej zespół przygotowują się do wielkiego pokazu mody. Wszyscy boją się, że dziennikarze mogą się dowiedzieć o dziecku Bridget i Owena.

  foto

  Brooke i Ridge słyszeli rozmowę Hope i Liama. Hope prosi ich, żeby dali chłopakowi szansę. Steffy opowiada Taylor o Liamie. Jest nim wyraźnie zainteresowana.

  foto

  Bill prosi Liama żeby mu dał jeszcze jedną szansę. Proponuje, żeby zaczął u niego pracować. Nauczy go wszystkiego, żeby mógł zostać jego następcą. Podają sobie ręce...

  image

  Hope wybiera się na spotkanie z Billem, Katie i Liamem. Gdy zamierza wyjść z domu, pojawia się Oliver...

  foto

  Katie tłumaczy Billowi, że nie powinien wciąż rozpamiętywać tego, co było między nim a jego ojcem, tylko postarać się ułożyć sobie stosunki z Liamem.

  43

  Owen szczerze wyznaje Jackie, że nie jest obojętny Bridget. Tymczasem Bridget kategorycznie zakazuje bratu uwodzić Jackie. Rick jej nie słucha. Robi Jackie niespodziankę w postaci wykwintnej kolacji.

  image

  Jackie nie zwraca uwagi na zaloty Ricka. Jest pewna miłości swojego męża i lojalności Bridget. Rick niespodziewanie ją całuje, co przypadkiem widzi Bridget.

  foto

  Rick składa Jackie wizytę. Oświadcza jej, że Bridget i Owen powinni wychowywać małego Logana we dwoje. On sam jest gotów zastąpić Owena u jej boku.

  foto

  Rick zaprosił Jackie na szampana. Próbuje ją przekonać, że Owen nie jest dla niej odpowiedni. Owen i Bridget przyszli z synkiem do lekarza. Prawdopodobnie malec ma zatkany kanalik łzowy...

  image

  Bridget i Owen żyją narodzinami swojego dziecka. Postanawiają, że będzie się ono nazywać Logan Knight. Jackie po części czuje się matką małego.

  image

  Ridge przygotował dla Brooke uroczystą kolację. Nagle zjawia się Hope. Tymczasem Bridget zaczyna rodzić. Jest z nią tylko Owen...

  foto

  Stephanie zabiera Bridget do domku w Big Bear. Pyta ją, dlaczego Nick się z nią rozwiódł. Bridget wyznaje, że urodzi dziecko Owena i dodaje, że Jackie wybaczyła im zdradę.

  foto

  Katie chce poczęstować szampanem Billa oraz Liama i Hope. Jednak atmosfera nie jest miła. Bill zapewnia Liama, że nie porzucił jego matki i że to ona się z nim rozstała.

  43

  Liam, Hope, Thorne, Bill i Katie czekają w szpitalu na wyniki testu DNA. Bill wciąż powtarza, że Liam nie jest jego synem. Z kolei Liam ma nadzieję, że jego ojcem okaże się Thorne...

  foto

  Liama przeraża myśl, że Bill mógłby być jego ojcem. Bill również sobie tego nie wyobraża. Thorne wyjaśnia Stephanie, a następnie Ridge'owi, że Liam może być jego synem.

  foto

  Między Forresterami dochodzi do gwałtownej wymiany zdań. Steffy żąda, aby jej ojciec zwolnił Brooke. Bill Spencer jest coraz bardziej pewny, że Liam jest jego synem.

  Fot. TVP

  Bill bada przeszłość Liama. Coraz więcej wskazuje na to, że Liam może być jego synem. Prasa brukowa pastwi się nad Brooke. Reporterzy oblegają Dom Mody.

  foto

  Ridge nie zgadza się zwolnić Brooke z pracy. Steffy nie kryje rozczarowania, ale nie zamierza się poddać. Nick spotyka się a Aggie.

  foto

  Rośnie prestiż Steffy w Domu Mody. Mając 25 procent udziałów, dziewczyna próbuje wywrzeć presję na ojca i doprowadzić do zwolnienia Brooke z pracy. Jej decyzję popiera Stephanie i Taylor. Ridge znów musi wybrać między żoną a córką.

  image

  Forresterowie wytaczają Billowi Spencerowi proces. Bill jest wściekły na Liama. Wyrzuca go z pracy. Z Paryża wraca Thomas. Hope wybacza Oliverowi zdradę.

  image

  Oliver przygotowuje dla Hope małe przyjęcie: są lampiony, chińskie potrawy, ich ulubione piosenki, a nawet mały teleskop, przez który pokazuje Hope księżyc.

  image

  Bridget próbuje rozmawiać z Nickiem, a on wypomina jej, że wciąż jest razem z Owenem i Jackie. Później zwierza się Aggie ze swoich obaw. Whip prowadzi sesję zdjęciową z udziałem Jackie i Owena. Żąda żeby Owen był na wpół nagi...

  image

  Steffy spotyka w pracy Olivera i mówi mu, że jej tekst przerobił ktoś ze Spencer Publications. Stephanie przyjeżdża do Brooke. Zarzuca jej, że przez nią zepsuły się stosunki Ridge'a i Steffy.

  image

  Steffy raz jeszcze powtarza Billowi, że nie sprzeda mu swoich akcji, po czym jedzie z Ridgem do Domu Mody Forrester.

  foto

  Liam, który oświadczył, że jest synem Ridge'a, wyjaśnia, że jego matką była zmarła modelka Kelly Hopkins. Ridge stwierdza, że jej nie znał i każe go wyrzucić.

  foto

  – Wiem, że tam jesteś. Otwórz – Oliver zjawia się u Hope i jest stanowczy. – To nie koniec. Nie zgadzam się – oświadcza ukochanej.

  image

  Steffy boleje nad tym, że ojciec stracił do niej zaufanie. Stephanie obiecuje Steffy, że dowie się, kto przerobił jej komentarz dotyczący Brooke. W czasie rozmowy z Liamem, specem od komputerów, uświadamia sobie, że widziała go w Domu Mody.

  foto

  Ridge rozmawia z Hope.Tłumaczy jej, że Brooke nie uwiodła jej chłopaka. Bill Spencer spotyka się ze Steffy. Chce ją namówić, żeby sprzedała mu swoje akcje Domu Mody.

  image

  Taylor oficjalnie przekazuje Steffy swoje udziały w firmie. Bill Spencer przekonuje Donnę, że powinna odsprzedać mu swoje akcje Domu Mody. Oferuje ogromną sumę...

  image

  Hope wciąż nie daje się przekonać Brooke i Olivierowi. Tymczasem Jackie i Owen wspierają osamotnioną Bridget. Obiecują jej pomoc po narodzinach dziecka.

  foto

  Stephanie i Taylor zastanawiają się, jak pomóc Hope. Brooke męczy poczucie winy. Hope próbuje odtworzyć wieczór, w którym Oliver zdradził ją z jej matką.

  foto

  Hope nie może wybaczyć Oliverowi zdrady. Chłopak proponuje jej wspólny wyjazd. Stephanie, Taylor i Steffy zarzucają Brooke, że niszczy wszystko wokół siebie. Ridge przygotowuje dla niej romantyczny wieczór, próbując ją pocieszyć.

  image

  Steffy mówi Oliverowi, że oboje zostali skrzywdzeni przez Brooke. On stracił zaufanie Hope, ona – ojca. Tymczasem Brooke prosi Hope, żeby wróciła do domu.

  foto

  Bridget chce ostatni raz porozmawiać z Nickiem i zastaje go z Aggie. Domyśla się, że coś ich łączy. Tymczasem Owen i Jackie przygotowali dla Bridget niespodziankę...

  image

  Whip prowadzi sesję zdjęciową z udziałem Jackie i Owena, w ramach kampanii reklamowej ich nowej kolekcji: Wenus. Zjawia się oburzony Nick. Wcześniej wszystko odwołał, ale nikt go nie posłuchał.

  foto

  Hope spotyka się z Oliverem. Uświadamia sobie, że wciąż go kocha. Obiecuje mu, że postara się zapomnieć o incydencie z Brooke. Steffy próbuje przekonać Ridge'a o swojej niewinności, jednak jej ojciec jest niewzruszony.

  43

  Całe Los Angeles mówi o przygodzie Brooke i Olivera. Hope odwiedza Stephanie. Jest ciekawa jej opinii o Brooke. Steffy zatrudnia specjalistę, który ma ustalić, kto włamał się do jej komputera.

  image

  Justin przyznaje się Billowi do przeredagowania komentarza Steffy. Bill jest wściekły. Żąda, żeby ta sprawa została między nimi. Bridget próbuje pocieszyć Hope.

  image

  Brooke i Oliver próbują się usprawiedliwić przed Hope. Jednak ona nie wierzy, że uprawiali ze sobą seks przez pomyłkę. Zwraca się po pomoc do Bridget. Stephanie i Taylor są wściekłe na Ridge'a o to, że zwolnił Steffy z pracy. Ich zdaniem wszystkiemu winna jest Brooke.

  fot

  Hope jest zdruzgotana. Czuje się zdradzona przez własną matkę i Olivera. Nie przyjmuje do wiadomości tłumaczeń Brooke. Ridge jest wściekły na Steffy.

  foto

  Steffy przygotowała na konferencję prasową film o Brooke. To ma pogodzić obie kobiety i na nowo scalić rodzinę. Komuś jednak zależy, aby nadal pozostawali skłóceni...

  43

  Steffy szykuje konferencję prasową, na której wyda oświadczenie dotyczące Brooke. Hope mówi jej, że nie jedzie do Bostonu. Prosi, żeby znów były przyjaciółkami. Ridge oznajmia Stephanie, że Brooke zostanie w firmie...

  image

  Steffy opowiada Oliverowi o swojej rozmowie z ojcem. Jest rozgoryczona. Ridge zapewnia Brooke, że już mogą być spokojni, bo Steffy na pewno nie zdradzi nikomu tajemnicy jej i Olivera...

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję pliki cookies z tej strony